[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۲
  • دوره جدید

فراخوان افزایش ضریب ایمنی اردوهای دانش‌آموزی، روزنامه شیراز نوین

معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش‌وپرورش، از صاحب نظران تعلیم و تربیت خواست نقطه نظرات خود درخصوص افزایش ایمنی اردوهای دانش‌آموزی را تا پایان مهر ماه 96 به این معاونت ارسال کنند.به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، با عنایت به اهمیت برگزاری اردو و ضرورت آن در تحقق تربیت جامع و متوازن، این فعالیت همیشه کانون توجه برنامه‌ریزان و دست‌اندرکاران نظام آموزش‌وپرورش کشور بوده است. براین اساس، به منظور برگزاری اردوهایی اثربخش و با ضریب ایمنی بالا، دستورالعمل‌هایی در سال‌های قبل و بعد از انقلاب اسلامی، تدوین و به تدریج کامل‌تر شده است.
آخرین ویرایش این دستورالعمل در سال 1389 تنظیم و ابلاغ شده است. اینک که نسخه جدید این دستورالعمل در دست بررسی و تصویب نهایی می‌باشد، از تمامی صاحب‌نظران عرصه تعلیم و تربیت خصوصاً فرهنگیان عزیز شاغل و بازنشسته دعوت می‌شود در تدوین نهایی این دستورالعمل، با محوریت پرسش زیر، مشارکت فرمایید:
چگونه می‌توان ضریب ایمنی اردوهای دانش‌آموزی را افزایش داد؟ علاقه‌مندان می‌توانند ضمن مراجعه به آدرس اینترنتی http://medu.ir پیش‌نویس دستورالعمل جدید را دریافت و نظرات تکمیلی و اصلاحی خود را به آدرس پستی اکترونیکی moavent.pt@medu.ir ارسال فرمایند.
مهلت ارائه نظر: 30 مهرماه 96 خواهد بود. ضمناً از ارائه کنندگان نظرات بدیع وکاربردی، به نحو شایسته تقدیر به عمل خواهد آمد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی