[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۶
  • دوره جدید

افزون بر ۱۴۰ هزار مترمربع به فضای ورزشی فارس اضافه شده است، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان فارس گفت: افزون بر 140هزار متر مربع فضای ورزشی در دولت تدبیر امید در این استان به بهره برداری رسیده و تا پایان دولت یازدهم این میزان به 300هزار متر مربع افزایش خواهد یافت.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان فارس، حیدر علی کامیاب کلانتری، چهارشنبه در حاشیه بازدید خبرنگاران از طرح‌های ورزشی در حال ساخت و به اتمام رسیده شیراز افزود: با حمایت دولت تدبیر امید و استاندار فارس، سرانه ورزشی فارس افزایش یافت و هم اینک سرانه این استان به 75صدم متر مربع رسیده و بر اساس برنامه توسعه چهارم قرار است این سرانه به یک متر مربع برسد.
وی اضافه کرد: ورزشگاه 6هزار نفری شیراز واقع در بلوار حسینی الهاشمی که از مصوبات سفر رهبر معظم انقلاب به استان فارس (اردیبهشت87) است، قرار بود در سال 91 به بهره برداری برسد. اما در این سال عملیات اجرایی آن آغاز شد و هم اینک بیش از 45درصد پیشرفت فیزیکی دارد و این امیدواری وجود دارد که در سال 97 به بهره‌برداری برسد.
کامیاب کلانتری افزود: ایران در سال 2020 میزبان رقابت‌های جام جهانی فوتسال است و ما باید تا سال 97 سالن 6هزار نفری شیراز را به بهره‌برداری برسانیم تا این شهر به ‌عنوان یکی از شهرهای میزبان، در فهرست فدراسیون جهانی قرار گیرد. وی اضافه کرد: ظرف یک سال گذشته سالن 6هزار نفری شیراز رشد 23درصدی داشته و اگر اعتبارات مورد نیاز به ‌موقع تخصیص داده شود،‌ می‌توان این سالن را در 6ماه آینده به نقطه‌ای مطلوب رساند. کامیاب کلانتری در مورد ورزشگاه 50هزار نفری میانرود شیراز هم گفت: این ورزشگاه نیز بیش از 90درصد پیشرفت فیزیکی دارد و صندلی‌های آن در حال نصب شدن است و با بودجه اختصاص یافته، پیش از پایان دولت یازدهم با حضور رئیس جمهوری دولت تدبیر و امید افتتاح خواهد شد.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس افزود: تا قبل از پایان دهه فجر امسال 22پروژه ورزشی در شهرستان‌های مختلف فارس به بهره برداری می‌رسد که از جمله آنها می‌توان به سالن وزنه برداری شیراز اشاره کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی