[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۶
  • دوره جدید

کاهش قیمت در بازار مرغ ادامه دارد، روزنامه شیراز نوین

هدی یوسف خانی رئیس اتحادیه پرنده و ماهی در گفت‌و‌گو با خبرنگار اقتصادی ایلنا در خصوص قیمت مرغ در بازار پس از پشت سر گذاشتن تاسوعا و عاشورای حسینی اظهار کرد: قیمت مرغ پس از تاسوعا تنها 100 تومان کاهش یافت و در حال حاضر با قیمت 7100 تومان در خرده فروشی ها معامله می‌شود.
وی افزود: هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 4500 تومان، درب کشتارگاه 6300 تومان، در واحدهای صنفی 6550 تومان و در خرده فروشی ها 7100 تومان توزیع شده است.
یوسف خانی در رابطه با اقلام دیگر فروش مرغ خاطرنشان کرد: هر کیلو ران مرغ با کمر 6 هزار و 200 تومان، ران مرغ بدون کمر 7 هزار و 100 تومان، سینه با کتف هر کیلو 12 هزار و 500 تومان، سینه بدون کتف 13 هزار و 500 تومان و فیله مرغ 14 هزار و 500 تومان است.
رئیس اتحادیه پرنده و ماهی با اذعان بر اینکه بازار ماهی سیر ثابتی را دراین چند ماه اخیر طی کرده است، تصریح کرد: قیمت ماهی در این چند ماه تغییری نداشته و ماهی های پر مصرفی مانند قزل آلا با همان قیمت 16 هزار و 500 تومان و ماهی سفید 22 هزار تومان خرید و فروش شده است.
یوسف خانی در پایان در واکنش به این خبر که قیمت ها رو به فزونی خواهد گذاشت، تأکید کرد: هیچ افزایش قیمتی دراین ماه نخواهیم داشت و امکان کاهش مجدد قیمت‌ها به خاطر افزونی عرضه نسبت به تقاضا پیش بینی شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی