[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۲۹
  • دوره جدید

فرمانده ناجا در شیراز: رضایتمندی مردم ملاک عملکرد پلیس است، روزنامه شیراز نوین

فرمانده ناجا در شیراز با اشاره به اینکه رضایتمندی مردم ملاک عملکرد پلیس است، گفت: در نظرسنجی‌های معتبر انجام شده در سال جاری، نیروی انتظامی در بین 20دستگاه رتبه چهارم را در بحث رضایتمندی مردم کسب کرده است. در موضوع کاهش جرایم نیز مأموران نیروی انتظامی بیشترین کاهش را در بین نیروهای مسلح به خود اختصاص داده اند.
سردار «حسین اشتری» در جمع کارکنان انتظامی استان فارس، بیان کرد: شاخص‌های امنیتی در استان بهبود یافته و اقدامات مؤثری انجام شده است که انتظار می رود سال آینده این عملکرد بهتر از امسال باشد. 
وی تصریح کرد: امروز باید به شغل و لباس خود افتخار کنیم چرا که ما در تأمین بالاترین سرمایه و نعمت که همان امنیت است، دخیل هستیم. 
فرمانده ناجا امنیت ایران اسلامی را پایدار، باثبات و مثال زدنی عنوان کرد و گفت: رهنمودها و هدایت‌های مقام معظم رهبری، جانفشانی‌های شهدا و تلاش‌های کارکنان نیروی انتظامی و نیروهای امنیتی از عوامل اصلی امنیت در کشور است. 
وی گفت: نیروی انتظامی در راه امنیت، بیش از 13 هزار شهید و بیش از 20 هزار مجروح و جانباز تقدیم انقلاب اسلامی کرده است. 
سردار اشتری در بخش دیگری از سخنان خود به حوزه فضای مجازی اشاره کرد و گفت: مفاسد اجتماعی، سرقت و کلاهبرداری از جمله جرایم مهمی هستند که در فضای مجازی رخ می دهد و نیروی انتظامی باید در این راستا با هوشیاری کامل اقدامات مقابله‌ای خود را انجام دهد. 
وی یکی از مأموریت‌های مهم پلیس را حرکت به سوی حرفه‌ای گرایی عنوان کرد و گفت: پلیس باید هوشیار باشد و با تخصص بالا در این مسیر حرکت کند. 
سردار اشتری با اشاره به موضوع مهم آموزش در نیروی انتظامی، گفت: در برنامه پنج‌ساله ششم، توجه ویژه‌ای به این موضوع و بحث افزایش تجهیزات پلیس شده است. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی