[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

جامعه ورزش و جوانان فارس در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور گسترده داشتند، روزنامه شیراز نوین

ایرنا: جامعه ورزش و جوانان فارس در آغاز سی و هشتمین بهار آزادی با حضور گسترده خود در راهپیمایی 22بهمن بار دیگر وفاداری خود را به انقلاب نشان دادند.
مدیران و دست اندرکاران ورزش و جوانان، پیشکسوتان، ورزشکاران هیئت‌ها و باشگاه‌های استان فارس همگام با سایر مردم انقلابی استان فارس در راهپیمایی باشکوه یوم الله 22بهمن حضور یافتند و یکبار دیگر طنین، استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی را به یاد و خاطره بهمن 57 سر دادند. 
ورزشکاران سایر رشته‌های مختلف به صورت نمادین و پوشیدن لباس‌های رشته ورزشی خود و در حالی که پلاکاردهای مختلفی را با خود حمل می‌کردند، با اجرای حرکات ورزشی شکوه خاصی به راهپیمایی داده بودند. 
مدیرکل ورزش و جوانان فارس در این راهپیمایی گفت: جامعه ورزش فارس به مانند همیشه در یک اقدام خودجوش وظیفه خود دانستند در این راهپیمایی تاریخی شرکت کنند. 
حیدرعلی کامیاب کلانتری افزود: حضور پرشور مردم در این راهپیمایی به آنهایی که به دنبال تشدید تحریم‌ها هستند، نشان داد که این حرکت‌های نخ نما و کهنه اثری در روحیه مردم انقلابی ایران نداشته و نخواهد داشت. 
وی اضافه کرد: مردمی که با روحیه شاد و عزمی راسخ در این حماسه حضور یافتند، باعث خواهد شد تا استکبار درباره آنچه که در سر می‌پروراند تجدید نظر کند و دست از لجبازی با مردم و انقلاب اسلامی بردارد. 
این مقام مسئول از حضور جامعه ورزش و جوانان در این راهپیمایی تشکر کرد و اظهار داشت: ورزشکاران و دست اندرکاران ورزش با همان روحیه‌ای که نشان از پهلوانی، گذشت و وفاداری است، به یاد سال 57 شرکت کردند و بار دیگر دِین خود را نسبت به انقلاب ادا کردند. وی بیان کرد: ورزشکاران و جوانان همیشه نقش بسزایی در پیروزی‌هایی که در عرصه سیاسی، فرهنگی، ورزشی و اقتصادی به دست می‌آید، دارند. از این رو باید قدر این قشر جوانان و تأثیرگذار را دانست و برای آنها برنامه ریزی کرد. 
قهرمان جوانان کاراته آسیا هم گفت: امروز شاهد حضور بی سابقه مردم ایران در راهپیمایی بودیم و امیدواریم استکبار سر عقل بیاید و دست از توطئه بردارد و انقلابمان را باور کند. نوید محمدی افزود: حضور گسترده مردم می تواند استکبار را سر عقل بیاورد و دست از توطئه بردارد. وی گفت: از دولتمردان می‌خواهیم قدر این ورزشکاران جوان که می‌توانند با به اهتزاز در آوردن پرچم مقدس کشورمان حقانیت جوانان ایرانی را در عرصه‌های جهانی به اثبات برسانند، بدانند و امکاناتی فراهم کنند تا خلاقیت خود را بیشتر نشان دهند.
عضو شورای شهر شیراز و از ورزشی نویسان هم گفت: مردم فارس همیشه نشان دادند که تحریم‌ها و تهدید‌های استکبار جهانی تأثیری در روحیه آنها ندارد و از انقلاب خود حمایت می‌کنند.
سید کمال پاک فطرت ادامه داد: حضور گسترده مردم در هر مناسبتی باعث می‌شود که دنیا بداند ملت ایران همیشه بیدارند و استکبار جهانی است که خود را به خواب زده است. وی اضافه کرد: تعداد زیادی از این جوانان که در راهپیمایی حضور دارند، انقلاب سال 57 را ندیده اند اما با شور و شوق وصف ناپذیری حضوری خود جوش دارند که باید قدر آنان را دانست و شرایطی را برایشان فراهم نمود تا پرشور‌تر در صحنه‌ها حضور یابند. 
رئیس هیئت والیبال فارس هم گفت: ورزشکاران با حضور در این راهپیمایی و همچنین در میدان‌های بزرگ جهانی به دنیا نشان می‌دهند که کشورشان را دوست می‌دارند. 
منوچهر اسدی پویا افزود: حضور ورزشکاران در این راهپیمایی به نشانه عشق به انقلاب است و قطعاً این همبستگی نمی‌تواند به کشور آسیب برساند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی