[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۳
  • دوره جدید

زمین چمن مصنوعی خرامه تا پایان سال افتتاح می‌شود، روزنامه شیراز نوین

به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان فارس، حیدر علی کامیاب کلانتری در مراسم بهره برداری از زورخانه امام علی(ع) شهرستان خرامه اظهار داشت: ابتدا جا دارد در این ایام مبارک دهه فجر یادی کنیم از امام راحل(ره) و شهدای گرانقدر که هر چه داریم از برکت خون شهدای عزیز است و درودی بفرستیم به روح امام شهیدان و شهدای انقلاب و امید که امانت داران خوبی برای ثمره مجاهدت آنان و خادمان صدیقی برای مردم باشیم. وی افزود: تا قبل از دولت تدبیر و امید کل فضای ورزشی شهرستان خرامه و بخش کربال و روستاهای آن 3هزار و صد متر مربع بوده است و در طول فعالیت دولت یازدهم و به خصوص در دو سال گذشته 4هزار و صد متر مربع فضای سرپوشیده ساخته شده است که امروز افتتاح گردید.
کامیاب در ادامه گفت: در راستای فراهم شدن اعتبارات ساخت این اماکن ورزشی مهندس افشانی استاندار فارس و دکتر اسماعیلی نماینده پرتلاش مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی پیگیری‌های متعددی داشتند و جا دارد از این دو بزرگوار تشکر و قدردانی نمایم. مدیر کل ورزش و جوانان فارس بیان کرد: مهندس افشانی استاندار پرتلاش فارس نگاه ویژه‌ای به جامعه ورزش و جوانان دارند و همین امر باعث شده است تا بیش از یکصد و هشتاد هزار متر سرانه ورزشی را طی دو سال گذشته در سطح استان افزایش دهیم و حدود یکصد و بیست هزار متر مربع را نیز تا پایان دولت یازدهم در اوایل تابستان تحویل جامعه ورزش می‌دهیم که یک آمار بی نظیر است.
کامیاب در پایان سخنانش در جمع اهالی ورزش خرامه عنوان داشت: زمین چمن مصنوعی شهرستان نیز پیشرفت مطلوبی داشته است و قبل از پایان سال جاری این مجموعه افتتاح می‌شود تا با وجود کمبود آب در منطقه ورزشکاران رشته فوتبال بتوانند از این زمین چمن مصنوعی استفاده کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی