[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۸
  • دوره جدید

کامیاب در زمینه افزایش سرانه ورزشی فارس عالی عمل کرده است، روزنامه شیراز نوین

به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان فارس، دکتر اسماعیلی نماینده مردم کوار، سروستان و خرامه در مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاح زورخانه شهرستان خرامه طی سخنانی در رابطه با عملکرد اداره کل ورزش و جوانان فارس گفت: ضمن تبریک دهه مبارک فجر و همچنین تبریک افزایش چند مکان ورزشی به مردم خوب منطقه برای استفاده اهالی، جا دارد از مهندس کامیاب و همکارانشان تشکر ویژه داشته باشم که این اماکن ورزشی را در مدت زمان کوتاه ساختند و تحویل مردم منطقه دادند.
وی بیان کرد: به عنوان مثال همین زورخانه حدوده ده سال پیش کلنگ احداث آن به زمین زده شد و تا چند ماه پیش پیشرفت خاصی نداشته که در سال جاری در دستور کار اداره کل ورزش قرار گرفت و زودتر از آنچه انتظار می‌رفت ساخته شد که مکانی بسیار زیبا و با کیفیت مطلوب می‌باشد. در مجموع باید عنوان کنیم که مهندس کامیاب در زمینه افزایش سرانه ورزشی استان فارس عالی عمل کرده است. امیدواریم در ادامه راه نیز این روند ساخت و ساز تداوم داشته باشد و شاهد افزایش مداوم اماکن ورزشی در سطح استان فارس باشیم.
وی در پایان سخنانش گفت: در سال 1396 اعتبارات وزارت ورزش و جوانان رشد قابل قبولی در بودجه داشته است که می‌تواند زمینه ساز افزایش فعالیت‌های عمرانی گردد و زیرساخت‌ها را توسعه دهد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی