[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

عیادت هیئت مدیره کانون مربیان فوتبال فارس از پیش‌کسوت و پدر فوتبال فارس ، روزنامه شیراز نوین

هفته گذشته هیئت مدیره کانون مربیان فوتبال فارس با حضور در منزل حسام طاعت از این پیش‌کسوت فوتبال عیادت کردند. 
هیئت مدیره کانون مربیان فوتبال فارس، از حسام طاعت بازیکن و مربی خوش‌نام فوتبال فارس که به بیماری مبتلا شده عیادت به عمل آوردند.
حسام طاعت از فنی‌ترین فوتبالیست‌ها و ارزنده‌ترین مربیان شهر شیراز در دهه 30 بود که سابقه بازی در تیم‌های منتخب فارس و باشگاه‌های شاهین تهران، شهباز شیراز و همچنین در دهه 40 مربیگری را در تیم‌های منتخب فارس و باشگاه‌های شهباز، صنایع الکترونیک و سیمان فارس را در کارنامه ورزشی خود دارد.
امیدواریم این مربی با اخلاق که به نوعی دایرة‌المعارف و پرفسور فوتبال فارس به حساب می‌آید، سلامتی خود را هرچه زود‌تر به دست آورد.
حسام طاعت با قدردانی از کانون مربیان فوتبال فارس از توجه جدی هیئت مدیره کانون مربیان فوتبال فارس به پیش‌کسوتان در ایام سخت بیماری قدردانی کرد.
وی در ارتباط با بیماری خود گفت: متأسفانه چند وقتی است که به یک بیماری بسیار سخت و مزمن گرفتار شده‌ام و با آن دست و پنجه نرم می‌کنم و از مردم انتظار دارم برای سلامتی همه بیماران و بنده دعا کنند. از مسئولان انتظاری ندارم ولی امیدوارم مسئولان در ایام سخت و نفس‌گیر زندگی به فکر پیش‌کسوتان ورزش باشند.
در ادامه محمد شفیعی رئیس کانون مربیان فوتبال فارس قول مساعد داد که با جلسات با مسئولان استان، نسبت به توجه جدی به رفع مشکلات بیمه‌ای و دکتر معالج جناب آقای حسام طاعت اقدام کند. 
وی اشاره کرد که سلامتی همه پیش‌کسوتان و اینکه بالای سر خانواده و ورزش این استان باشند برای ما بسیار مهم است. 
امیدوارم بتوانیم بیش از پیش به پیش‌کسوتان ورزش استان رسیدگی کنیم، پیش‌کسوتان قهرمانانی هستند که سال‌ها عمر خود را در راه ورزش صرف کرده‌اند و باعث خوشحالی و افتخار مردم ورزش دوست استان شده‌اند. باید کاری کنیم که پیش‌کسوتان در دوران کهولت سن دچار مشکلات و گرفتاری نشوند.
رئیس کانون مربیان فوتبال فارس در این دیدار ضمن یادآوری خاطرات گذشته و روزهای اوج این عزیز به کار خوب حیدرعلی کامیاب، مدیر کل ورزش و جوانان و همراهانشان و همچنین منصور سپهری رئیس انجمن پیش‌کسوتان و همکارانشان در منزل وی و عیادت از ایشان و احترام گذاشتن به پیش‌کسوتان و استفاده از آن‌ها در برنامه‌های مختلف اشاره کرد. 
و در پایان گفت: برای کمک به پیش‌کسوتان و حل مشکلات زندگی آن‌ها تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم.
آقایان محمود وزیری و نظام زارع دو تن از پیش‌کسوتان و یار همیشگی حسام طاعت عنوان کردند که وظیفه خود می‌دانیم با پیش‌کسوتان ورزش که روزی باعث افتخار و شادی مردم می‌شدند دیدار کنیم و از حال و روز آن‌ها باخبر شویم و تا آنجا که امکان دارد به حل مشکلات آن‌ها کمک کنیم. همچنین عنوان کردند که ورزش فارس مدیون پیش‌کسوتان هستند و نباید این عزیزان را در ایام سخت و نفس‌گیر بیماری تنها بگذارند و از اداره کل ورزش و جوانان استان فارس تقاضا کردند که نسبت به تشکیل صندوق حمایت از پیش‌کسوتان فارس اقدام کنند تا در سختی‌ها و گرفتاری‌ها این صندوق یاری‌رسان آنان باشند. 
ناصر جانی‌خانی، مدرس بنام استان و عضو هیئت مدیره کانون مربیان فوتبال فارس که همواره در رفع مشکل پیش‌کسوتان ورزش پیش‌قدم بوده و تلاش‌ها و زحمات وی در حمایت از این عزیزان بر هیچ کس پوشیده نیست، در این عیادت نقش ارزنده‌ای داشت. 
در این دیدار آقایان شهرام سپاسیان مسئول امور شهرستان‌ها، سیامک کلانتری مسئول امور اقتصادی و تشریفات و همچنین مهندس علی شفیعی مسئول امور رایانه‌ای کانون مربیان فوتبال فارس حضور داشتند. 
عیادت از بزرگ‌ترها از کارهای با پیشینه و خوب است. امیدواریم این کار خوب در همین‌ جا متوقف نشود و به عیادت دیگر پیش‌کسوتان ورزش، مانند خلیل صالحی، اکبر کیا، رضا رستمی و... دیگر عزیزانمان در استان فارس بروند.
در پایان این دیدار محمد شفیعی ضمن آرزوی سلامتی برای این پیش‌کسوت فوتبال، لوح یادبود و هدیه‌ای به‌پاس سال‌ها تلاش در عرصه ورزش کشور به حسام طاعت تقدیم کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی