[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۱
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

اگر شما امروز یکی از ایده های خوب و مفید خود را عملی کنید، روز خیلی خوبی خواهید داشت. خوشبختانه وجود سه سیاره در نشانه‌های عمل گرای زمینی بهتان کمک می‌کند از امکاناتی که دارید نهایت استفاده را کرده و به سوی اهدافتان پیش روید. از رویا پردازی کردن نترسید؛ چرا که شما قدرتی دارید که می‌توانید رویاها و خیالات غیرعملی را ملموس و عینی سازید.

اردیبهشت

حتی اگر از قبل همه کارهایتان را انجام داده اید، امروز نباید تنبلی کنید! شاید بتوانید با کمتر کار کردن هم روز خود را سپری کنید، اما دلیل این کار شاید جنبه‌های راحت طلبانه ماه ثور در برابر ژوپیتر و بهرام باشد. در تمام کارهایی که انجام می‌دهید از اصول و روش خاصی پیروی کنید؛ زودتر دست به کار شده و روشی را پیشه خود سازید که بتوانید در تمام روز همان روش را حفظ کنید.

خرداد

شما فکر می‌کنید زیادی به دیگران حساسیت نشان می‌دهید، اما آنها به هیچ وجه این موضوع را متوجه نشده اند. آنها در حالی که نسبت به قبل بیشتر شما را کنترل می‌کنند به شما توجه می‌کنند. به کارهای قبلی‌تان نگاهی بیندازید، برای اینکه کاری کرده اید که باعث شده دیگران پیام‌های نامفهومی از طرف شما دریافت کنند و این موضوع باعث شده آنها فعالیت‌های شما را سوءتعبیر کنند.

تیر

حتی اگر شما تعطیلات آخر هفته خیلی پرمشغله‌ای داشته باشید، ولی هر روزی که آغاز می‌شود شما جدی‌تر می‌شوید. ممکن است شما توانایی این را نداشته باشید که به همه قرار ملاقات‌های کاری‌تان برسید و چون نمی‌توانید در تمام جلسات شرکت کنید، نگران عکس العمل دیگران هستید. اگر کسی قصد دارد برنامه‌های شما را تغییر دهد او را موفق کنید. 

مرداد

امروز مسئولیت‌های شعلی شما باعث شده علاقه‌تان به حمایت کردن از دیگران کمتر بشود، اما لازم است قبل از اینکه به کسی قول بدهید، اول تعهداتی که قبلاً به دیگران داده‌اید را انجام دهید. شما واقعاً دوست دارید به کسانی که بهتان احتیاج دارند کمک کنید، اما زمان لازم برای انجام دادن این کار را ندارید. به خاطر کارهایی که نتوانسته‌اید انجام دهید به خودتان سخت نگیرید، فقط به نوبت و یکی یکی همه آنها را انجام بدهید.
شهریور

با وجود اینکه شما در حالی که به برنامه‌های آخرهفته و تعطیلات خود فکر می‌کنید به فکر تفریح نیز هستید، نگذارید حالات و گرایشات جدی شما مانع از رویاپردازی‌تان بشود. هم اکنون واقعاً برایتان بهتر است از جذابیت‌های جدید خود استفاده کنید و بیشتر به جنبه های کاربردی‌ زندگی توجه کنید تا بتوانید زیربنای محکمی ‌برای مسافرت بزرگی که قبلاً فقط تصورش را می‌کردید بسازید.
مهر

ونوس سیاره بخت شما امروز می‌تواند شما را گمراه کند و باعث شود شما علاقه‌مند شوید کالای لوکسی که اصلاً بدان احتیاج ندارید را بخرید. باز هم ونوس در یازدهمین خانه شما که مربوط به دوستان و روابطتان است می‌شود، بنابراین دیگران سعی می‌کنند شما را درگیر موضوعی کنند که اصلاً به نفعتان نیست. امروز با تلاش کردن برای توجیه فعالیت‌هایتان خودتان را به سختی نیندازید. 

آبان

یکی از دوستان لجباز شما یا یکی از همکارانتان امروز می‌تواند شما را به سمت مسائل حاشیه‌ای بکشاند، اما نباید نگران باشید؛ فقط عجله نکنید. در حقیقت هرچقدر هم که این فرد تأثیرگذار باشد، نمی‌تواند با شما برابری کند. اگر با درستکاری کار کنید، هیچ کس قادر نخواهد بود مانع از رسیدن به اهدافتان بشود. اما انتظار موفقیت یک شبه را نداشته باشید، به ثمر رسیدن چیزهای خوب زمان زیادی می‌برد.
آذر

امروز شما در دور دست ها آینده خود را می‌بینید و دلتان می خواهد بی هیچ فکری، هرچه سریع‌تر خودتان را به آن تصویری که از آینده تان در ذهن دارید برسانید. با وجود این که افکارتان و کارهایی که در حال حاضر می‌کنید به شدت تحت تأثیر احساسات شما قرار دارند، خودتان فکر می‌کنید توانایی یک تصمیم گیری منطقی بر اساس واقعیت‌ها را دارید. 

دی

امروز شما خبرهای خوبی در رابطه با پولی که مدت‌ها در انتظارش بوده اید و به همین زودی ها به دستتان خواهد رسید دریافت می کنید. این خبر برایتان بسیار خوشحال کننده است و شاید حتی نتوانید آن را باور کنید. باور کنید! انتظار طولانی مدت شما بالاخره به پایان رسیده است. حتی می توانید از همین حالا به فکر راه انداختن یک مهمانی به همین مناسبت باشید. 

بهمن

اگر شما نخواهید با مردم دیگر مصالحه و سازش داشته باشید، ممکن است رابطه‌تان با یکی از اعضای خانواده‌ در خانه شکر آب بشود. بحث کردن منطقی می‌تواند مثمرثمر باشد، بنابراین به جای اینکه دیگران را متقاعد کنید که همه کارهای شما درست است، به دنبال پیدا کردن نقطه‌های مشترک باشید. یک مذاکره همه جانبه از یک گفتمان یک طرفه مفیدتر است.

اسفند

امروز بودن در کنار یک نفر ممکن است احساسات قوی و صمیمانه ای بین شما ایجاد کند. اگر احساستان یک حس عاشقانه باشد بهتر است فعلاً زیاد به آن اهمیت ندهید. شاید این احساسات چندان واقعی نباشند و فقط تحت شرایط موجود پیش آمده باشند. به احتمال زیاد این احساسات تا فردا از بین خواهند رفت یا حداقل شکل دیگری به خود خواهند گرفت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی