[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۷
  • دوره جدید

شهردار شیراز: دعوت از سرمایه‌گذاران تنها راه نجات شهر است، روزنامه شیراز نوین

شهردار شیراز گفت: امروزه دیگر نمی‌توان با تکیه بر عوارض مردم، اوراق مشارکت و وام شهرها را اداره کرد، چرا که اخذ تسهیلات و فروش اوراق مشارکت در شرایطی توجیه دارد که اقتصاد تورمی داشته‌باشیم.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، مهندس اسکندرپور در دیدار با رئیس و کارشناسان سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های اقتصادی اظهار داشت: به نظر می‌رسد در شرایط دشوار فعلی جذب سرمایه گذار تنها راه نجات شهرداری‌هاست.
وی در این دیدار که با حضور معاون مالی و اقتصادی شهرداری و رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری شورای شهر صورت گرفت، خاطرنشان ساخت: تعریف و تشریح شفاف پروژه‌های سرمایه‌گذاری، به کارگیری مشاوران توانمند با فکر و اندیشه فاخر و توجه به میزان سود سرمایه‌گذار همچنین استفاده از توان نیروهای خوش فکر، خوش‌رو و خوش اخلاق، معیارهایی است که باید بیش از پیش در حوزه سرمایه گذاری مدّ نظر قرار گیرد.
دکتر اسدی، معاون مالی و اقتصادی شهرداری نیز ضمن اشاره به روند همکاری شهرداری شیراز با سرمایه گذاران، گفت: طبق مصوبه شورا در بودجه امسال، یک‌هزار میلیارد تومان تکلیف جذب سرمایه‌گذاری برای شهرداری‌های مناطق تعیین شده است.  سینا بنی‌زمانی، رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری شورای شهر شیراز هم در این نشست، با بیان این مطلب که باید ظرفیت‌های مادی و معنوی شهر شیراز را برای سرمایه گذاران به صورت روشن معرفی کرد، اظهار داشت: در حوزه‌های فرهنگی، ورزشی و گردشگری فرصت‌های بسیاری برای تعریف پروژه‌های سرمایه گذاری وجود دارد. مهندس قلعه‌دار، رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت‌های اقتصادی شهرداری خاطرنشان ساخت: اعتقاد مجموعه شهرداری این است که هر پروژه سرمایه‌گذاری علاوه بر رونق اقتصادی زمینه را برای اشتغال‌زایی نیز فراهم می‌کند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی