[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۲
  • دوره جدید

استاندار فارس: مشکلات آب وکشاورزی با نگاه دانشگاهیان حل خواهد شد، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس از رسانه‌های استان خواست که با ایجاد امید و شادابی در جامعه مردم و مسئولان را در کنار یکدیگر مشتاق به پیشرفت و توسعه کنند. 
به گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل تبادار در جلسه شورای کشاورزی استان فارس تأکید کرد: مردم در تمامی شرایط مددکار مسئولان هستند و آنچه که می‌تواند این انگیزه را برای آنها افزایش دهد، نقش رسانه است.
وی ادامه داد: از طرفی دیگر در چنین شرایطی رسانه‌ها هستند که می‌تواند با دادن انگیزه به مسئولان آنها به کار و تلاش بیشتر تشویق کنند.
استاندار فارس با اشاره به اینکه دادن امید به جامعه به طور موفقیت به همراه خواهد داشت، افزود: انتقاد مناسب با ارائه راهکار به طور حتم به‌نفع مدیران و جامعه است، اما ایجاد فضای ناامید کننده مشکلی را حل نمی‌کند.
تبادار یادآور شد: زمانی‌که رسانه‌ها امید و شادابی را در جامعه تزیرق کنند آن موقع است که مردم در کنار مسئولان حرکت‌های بزرگ و مؤثر انجام خواهند داد و شاهد رفع مشکلات خواهیم بود.
استاندار فارس در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه باید از توانمندی اساتید دانشگاه استفاده شود، گفت: در موضوع آب، کشاورزی و خشکسالی به طور حتم نگاه کارشناسان مؤثر است، اما نگاه اساتید دانشگاه و پژوهشگران با ما تفاوت دارد به همین دلیل باید از این نوع نگاه و دانش استفاده شود.
وی تصریح کرد: جلسات و شوراهای اینکه برای تبادل نظر و رسیدن به یک نتیجه است نه اینکه از دستورکار به راحتی عبور کنیم و یا وقت را جدل با یکدیگر تلف کنیم.
تبادار ادامه داد: کشت‌های گلخانه‌ای و آبیاری تحت فشار در استان فارس انجام شده اما ممکن است که ایراداتی داشته باشد که در این راستا باید در خصوص رفع مشکلات چاره اندیشی کرد که آن را بدون اشکال بیان کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی