[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۳
  • دوره جدید

شهرام از ۸ سالگی مرا تحت سلطه خود دارد!، روزنامه شیراز نوین

من قربانی هوا و هوس‌های شیطانی فردی شدم که قرار بود پناهگاه من در زندگی باشد اما او با بی‌شرمی تمام، همه آمال و آرزوهای مرا به نابودی کشاند و زندگی‌ام را تباه کرد. بارها تصمیم گرفتم از خانه فرار کنم و خودم را به دست سرنوشت بسپارم اما باز هم می‌ترسیدم موجب آبروریزی شوم اما اکنون در شرایط وحشتناکی قرار گرفته‌ام که ...
به گزارش گروه حوادث رکنا،‌ این‌ها بخشی از اظهارات دختر 16 ساله‌ای بود که در روزهای پایانی مهرماه با چشمانی اشک‌بار وارد کلانتری شد. او که از بیان راز هولناکش به شدت شرمگین بود، به امید یافتن راه‌حلی برای رهایی از چنگال مرد شیطان‌صفت با تشریح ماجرای تلخ زندگی‌اش به کارشناس و مشاور اجتماعی کلانتری میرزاکوچک خان مشهد گفت: وقتی پدرم را از دست دادم، دو سال بیشتر نداشتم و معنی نداشتن پدر را نمی‌فهمیدم. از آن روز به بعد مادرم سرپرستی من و خواهر پنج ساله‌ام را به عهده گرفت و ما همچنان نزد خانواده پدرم زندگی می‌کردیم. چند سال بعد مادرم با یکی از بستگان نزدیک پدرم ازدواج کرد تا زندگی ما سر و سامان بگیرد البته بنا به گفته مادرم ازدواج او با «شهرام» فقط به خاطر اصرارهای پدربزرگم بود؛ چراکه پدربزرگم اعتقاد داشت مادرم باید با یکی از بستگان و اقوام خودمان ازدواج کند تا کسی پشت سر آن‌ها غیبت نکند و حرف‌های بی‌ربط نزند.
 این‌گونه بود که زندگی ما در مسیر دیگری ادامه یافت. چند سال بعد و در حالی که هنوز هشت بهار بیشتر از عمرم نگذشته بود از بازی‌های بی‌شرمانه و رفتارهای ناشایست ناپدری‌ام که مرا مجبور به آن کارها می‌کرد، رنج می‌کشیدم اما جرأت بازگو کردن آن رفتارها را برای مادرم نداشتم تا اینکه روزی مادر و خواهرم به بیرون از منزل رفته بودند و من از برادر ناتنی کوچکم نگهداری می‌کردم و در همین هنگام دوباره شهرام مرا صدا کرد و رفتارهای بی‌شرمانه‌اش را تکرار کرد. در این لحظه بود که ناگهان مادرم در منزل را گشود و من از ترس خودم را در سرویس بهداشتی پنهان کردم. مادرم که متوجه ماجرا شده بود با همسرش به مشاجره پرداخت و سپس با فریاد از من خواست آنچه را اتفاق افتاده برایش بازگو کنم؛ ولی من که همچنان از ترس می‌لرزیدم و از ناپدری‌ام وحشت داشتم موضوع را پنهان کردم. شهرام با شنیدن انکارهای من کمربندش را باز کرد و به جان مادرم افتاد تا با این کار بی‌گناهی خودش را ثابت کند.
از آن به بعد خواسته‌های زشت ناپدری‌ام پررنگ‌تر شد؛ به طوری که چند سال بعد دیگر قربانی هوا و هوس‌های شیطانی او شده بودم ولی از ترس آبروریزی جرأت بازگو کردن ماجرا را نداشتم، از سوی دیگر هم می‌ترسیدم با افشای رازی که سرنوشت و آینده مرا به تباهی کشیده است، زندگی مادرم متلاشی شود و خواهر و برادرم نیز بی‌سرپناه شوند. دیگر تحمل این وضعیت برایم دردناک و عذاب‌آور بود، به طوری که چند بار تصمیم‌های خطرناکی گرفتم ولی باز به‌خاطر مادرم منصرف می‌شدم تا اینکه حدود یک هفته قبل خانواده‌ای بااصالت مرا برای پسرشان خواستگاری کردند اما در حالی که هیچ کس از راز درونی من خبر ندارد، نمی‌دانم چگونه ماجرای وحشتناک زندگی تلخم را برای خواستگارم بازگو کنم. دوست ندارم به خواستگارم خیانت کنم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی