[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۳۰
  • دوره جدید

با زن دوستم ارتباط پنهانی داشتم ، روزنامه شیراز نوین

مرد جوان که قبلاً به اتهام کشتن شوهر زن مورد علاقه‌اش به قصاص محکوم شده بود با شکسته شدن حکم قصاصش بار دیگر پای میز محاکمه ایستاد.
به گزارش گروه حوادث رکنا، رسیدگی به این پرونده از سی و یکم خرداد ماه سال 91 به دنبال ناپدید شدن مرد 30 ساله‌ای به نام احمد در دستور کار پلیس شهریار قرار گرفت. شواهد نشان می‌داد این مرد برای کار از خانه بیرون رفت و دیگر بازنگشت.
پلیس در ادامه تحقیقات به بازجویی از همسر این مرد پرداخت و به رابطه پنهانی وی با یک مرد غریبه به نام مجید پی برد. با به دست آمدن این سرنخ مجید بازداشت شد. وی به رابطه پنهانی با همسر احمد و قتل فجیع احمد اعتراف کرد.
وی پای میز محاکمه ایستاد و گفت: من و احمد با هم دوست بودیم و رفت و آمد خانوادگی داشتیم. مدتی بود به همسر احمد علاقه‌مند شده بودم. همسر احمد از بدرفتاری‌های شوهرش با من حرف می‌زد و من دلم برای او سوخته بود. به همین خاطر تصمیم به قتل دوستم گرفتم. من احمد را به باغی که در آن کار می‌کردم کشاندم و او را با ضربه‌های چاقو کشتم. سپس جنازه‌اش را در باغ به آتش کشیدم و بقایای آن را به کانال آب ریختم. به دنبال اعتراف‌های تکان‌دهنده این مرد همسر مقتول نیز بازداشت شد اما ادعا کرد دستی در قتل نداشته است.
این زن گفت: قبول دارم با مجید در ارتباط بودم. اما من هرگز از او نخواسته بودم تا شوهرم را بکشد. روزی که به باغ احمد رفته بودم با خاکستر آتشی که به تازگی خاموش شده بود روبه‌رو شدم اما هرگز فکر نمی‌کردم مجید شوهرم را کشته و جنازه‌اش را به آتش کشیده است.
این زن و مرد پای میز محاکمه ایستادند و قضات دادگاه مجید را به قصاص و همسر قربانی را نیز به زندان محکوم کردند. این حکم اما به خاطر برخی ایرادات در دیوان عالی کشور تأیید نشد و رسیدگی به این پرونده از سر گرفته شد. به این ترتیب مجید که حالا 39 سال دارد، در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محمدباقر قربان‌زاده و با حضور یک مستشار پای میز محاکمه ایستاد. در این جلسه مجید منکر دست داشتن در جنایت شد و ادعای تازه‌ای مطرح کرد. این مرد گفت: من هیچ وقت با همسر احمد در ارتباط نبودم و شوهر او را نکشتم. من بی‌سوادم و به همین خاطر گرفتار شده‌ام. تمام این ماجرا دروغ است و مأموران پلیس خودشان ماجرای قتل را در پرونده توضیح داده‌اند و من پای نوشته‌ها را انگشت زده‌ام.
در پایان این جلسه، هیئت قضایی وارد شور شد تا رأی صادر کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی