[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

امروز در محل کارتان تمام هوش و حواستان پی این است که کارهایی که می کنید و زحماتی که می کشید دیده شوند و برای این که مورد تأیید و تحسین همکاران و به ویژه مقامات بالادست خود قرار بگیرید، حاضر به انجام هرکاری هستید. اگر مواظب کارهایی که می کنید نباشید ممکن است در راه به دست آوردن آنچه می خواهید ناخواسته به احساسات دیگران آسیب بزنید و تأثیرات منفی روی آنها داشته باشد. 

اردیبهشت

شاید امروز نتوانید خونسردی خود را حفظ کنید، چراکه فکر می کنید به آخر خط رسیده اید. شما فکر می کنید به اندازه کافی صبر کرده اید. واضح است که شما می دانید برای اینکه زندگیتان به تعادل قبلی خود برگردد چه کارهایی لازم است انجام دهید، اما دیگران راه پیشرفتتان را سد کرده اند. حتی اگر می خواهید بیشتر به خودتان سختی بدهید، عاقلانه‌ترین راه این است که چند روز دیگر هم صبر کنید.
خرداد

اگر می خواهید رابطه ای که با عشقتان دارید صمیمی تر شود، باید سعی کنید برای او فضای امنی ایجاد کنید تا با خیال راحت و بدون ترس از واکنش‌های شما در مورد افکار و احساساتش با شما حرف بزند. امروز کارهای زیادی در خانه دارید که باید انجام بدهید، همه چیز به هم ریخته و خانه باید مرتب شود، از طرفی هم کارهای تعمیراتی غیر منتظره ای پیش خواهند آمد.

تیر

شاید شما امروز از برآوردهای نتایج کارتان راضی نباشید، بنابراین نهایت کاری که از دستتان برمی‌آید را انجام دهید تا امضا کردن یک قرارداد جدید را به تعویق بیندازید. شما می توانید این کار را «تأخیر به خاطر هدف» بنامید. شما کارهایی که باید زود انجام شوند را دوست ندارید، بنابراین هنگامی که دیگران شما را تحت فشار قرار می دهند، معمولاً عقب گرد می کنید. 

مرداد

شما امروز اعتقاد دارید خیلی خوب و درست حرف زده اید، اما حرف‌هایی که الآن می زنید ممکن است باعث فراری دادن دیگران شود. حتی شاید بعضی از جمله هایتان را ناتمام رها کنید، که این موضوع می تواند باعث عصبانی شدن دیگران شود. حذف کردن کارهای اضافی و غیرلازم از برنامه روزانه خود می تواند تنش‌هایی که بین شما و دیگران وجود دارد را کاهش دهد.

شهریور

امروز چیزی ذهن شما را به خود مشغول کرده است که نیاز شدیدی به بیان آن دارید. شاید تعلل در بیان افکارتان را با بهانه انتظار برای رسیدن بهترین زمان ممکن توجیه کنید، اما با منتظر ماندن بیش از اندازه ممکن است این فرصت را برای همیشه از خودتان بگیرید. شاید با گفتن حرف‌ها و احساساتتان واکنش مورد نظرتان را دریافت نکنید و در ابتدا رفتار تندی با شما شود، اما حداقل زمینه برای صحبت کردن و رسیدن به نقطه مشترک فراهم خواهد شد. 

مهر

حتی اگر خودتان هم ندانید چه حرف‌هایی به دیگران زده اید، آنها امروز می خواهند راهنمایی و هدایت شما را به عهده بگیرند. به جای اینکه برای کامل بودن تلاش کنید، از دید یک فرد ناظر علاقه‌مند صحبت کنید. دیدگاه‌های خاص شما شاید طیف وسیع‌تری از نظریات را بهتان عطا کند که حتی افراد دیگر هم نداشته باشند. وقتی انتخاب شما انتخابی صحیح باشد، حتی بدون اینکه در موردش صحبت کنید آن را خواهید شناخت.

آبان

مواظب حرف‌هایی که می زنید باشید!! برای اینکه شما می توانید الهام بخش دیگران برای فعالیت هایشان باشید. شاید شما نتوانید به راحتی افرادی که بهتان محق شده اند را مجاب کنید، چرا که شما بیشتر اوقات سخت به نتیجه کاری که هنوز عینی و ملموس نیست فکر می کنید. سعی کنید به عقب برگشته و به اطرافینتان اجازه نفس کشیدن و استراحت کردن بدهید. 

آذر

هدف‌هایی که برای امروزتان مشخص کرده اید به نظر بعضی‌ها به طور مضحکی بلندپروازانه هستند، دلیل آن هم فقط این است که وقتی صبح از خواب بیدار می شوید فکر می کنید هیچ حد و مرزی برای توانایی هایتان وجود ندارد و می توانید هر کاری که بخواهید را انجام دهید. بعضی‌ها آنقدر منطقی هستند که هیچ کاری به نظرشان امکان پذیر نیست. البته که موانع و مشکلات اجتناب ناپذیر هستند.

دی

با وجود این که شما سعی می کنید احساسات خود را از کارهایتان جدا نگه دارید تا مانع موفقیتتان نشوند، امروز جلوگیری از یک درگیری احساسی اجتناب ناپذیر خواهد بود و تمام منطق‌های دنیا هم نمی توانند آنچه را در قلبتان می‌گذرد سرکوب کنند. به جای جنگیدن با آنچه نمی توانید شکستش بدهید و تلف کردن انرژیتان، بهتر است به حس ششم خود اعتماد کرده و اجازه دهید احساسات درونیتان برایتان تصمیم بگیرند.

بهمن

اگرچه شما فرد آینده‌نگری هستید، اما نمی‌توانید از وقت‌های آزاد خود استفاده کرده و به مسافرت یا پیک‌نیک بروید. شاید الآن وقت این فرا رسیده که بفهمید دیگران می‌‌توانند برای مدتی بدون شما و به تنهایی خودشان از پس کارها بربیایند. حتی اگر برای این کار مجبور شوید با یکی از همکارانتان بحثی جدی داشته باشید، بدانید که اگر یک بار بهشان بگویید نیاز به استراحت دارید می‌توانید نظر موافق آنها را جلب کنید.

اسفند

امروز در هر جمعی که شرکت کنید مثبت اندیشی و هیجان بر جو آن جمع آن غالب خواهد بود. شما و اطرافیانتان تنها آینده ای مثبت را در برابر خود می بینید و فکر می کنید با کمترین موانع ممکن روبرو خواهید بود و به پیروزی دست خواهید یافت. به نفعتان است که در تصورات خود تجدید نظر کنید، موانع غیرمنتظره همیشه درست در لحظه ای که انتظارشان را ندارید پیدا می شوند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی