[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۵
  • دوره جدید

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرودشت: بسیج متعلق به مردم است، روزنامه شیراز نوین

به‌مناسبت هفته بسیج، صالحی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرودشت به همراه سلیمانی کارشناس امور هنری این اداره، سید محمدهادی سجادیان مسئول بسیج هنرمندان و علی مرادی مسئول خانه فرهنگ با سرهنگ محمدی فرمانده سپاه این شهرستان دیدار نمودند.
در ابتدای این دیدار که در دفتر فرمانده سپاه شهرستان مرودشت برگزار شد، شهرام صالحی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان داشت: نیروی بسیج، برآمده از مردم و متعلق به خود ایشان است و به همین دلیل ظرفیت انجام اقدامات بزرگی را در حوزه‌های  فرهنگی و اجتماعی دارد.
دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه فرهنگ و هنر بیان داشت: خوشبختانه با همراهی همکاران پرتلاش و هنرمندان انجمن‌های  مختلف فرهنگی و هنری، اتفاقات خوبی در سطح شهرستان رقم خورده که از جمله آنها می‌توان به جشنواره نام‌های‌ شهید، سوگواره عکس عاشورایی، عقیق عشق و همچنین برنامه هایی از قبیل جشنواره ادبی من یک نویسنده هستم، اشاره کرد.
عبدالصمدسلیمانی کارشناس امور هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرودشت نیز با اشاره به برگزاری نخستین سوگواره عکس عاشورایی دراین شهرستان تأکید کرد: همراهی و نزدیکی بیش از پیش دو مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی و بسیج دراجرای برنامه‌ها، می‌تواند موجب رقم خوردن اتفاقات جریان‌ساز فرهنگی هنری در سطح شهرستان گردد.
در این دیدار، سرهنگ علی محمد محمدی فرمانده سپاه مرودشت گفت: امروز ما در برابر یک تفکر مبارزه نمی‌کنیم بلکه یک جبهه در برابر ماست، لذا باید یک جبهه فرهنگی در برابر تفکرات متعدد انحرافی و التقاطی فعالیت کند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان مرودشت، محدود ساختن تفکر بسیج در قالب تشکیلات بسیج را خواست و نقشه دشمنان دانست و گفت: مؤسسات پژوهشی آمریکا، بسیج را رکن اساسی غیرقابل جایگزین در نظام اسلامی معرفی کرده‌اند که قطعاً این مسئله، اشاره به تفکر بسیج دارد که در جامعه جاری است و آن را در برابر دشمن، حفظ می‌نماید.
سرهنگ محمدی افزود: به دلیل مردمی بودن فعالیت‌های  این نهاد، خوشبختانه با همراهی خود مردم، بسیاری نیازهای مالی برای انجام امور خیریه تأمین شده و از هزینه‌ها کاسته می‌شود با این‌حال هر جا اقدامی برای حفظ و تقویت نظام مقدس جمهوری اسلامی نیاز باشد، بسیج حاضر خواهد بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی