[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۷
  • دوره جدید

توزیع روزانه غذای گرم بین زلزله‌زدگان توسط سپاه فجر فارس، روزنامه شیراز نوین

فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: اقلام ضروری و کمک‌های مردم فارس با امکانات ترابری سپاه فجر و مدیریت قرارگاه در مناطق آسیب دیده توزیع می‌شود و آشپزخانه قرار گاه سازندگی سپاه فجر روزانه 1500 تا 2 هزار پُرس غذای گرم بین زلزله زدگان توزیع می‌کند. 
به گزارش روابط عمومی سپاه فجر فارس، سردار سید هاشم غیاثی كه در حاشیه بازدید از مناطق زلزله‌زده غرب كشور سخن می‌گفت، از اقدامات خالصانه پاسداران و بسیجیان در كمك‌رسانی به زلزله‌زدگان قدردانی و تأكید كرد كه بسیجیان و پاسداران از ابتدای وقوع زلزله تاكنون حضوری مستمر در منطقه داشته و دارند.
فرمانده سپاه فجر با تأکید بر اینکه پس از امدادرسانی به آسیب‌دیدگان مرحله مهم احیا و بازسازی مناطق زلزله‌زده آغاز می‌شود، گفت: گروه‌های جهادی بسیج رسالت مهمی را در زمینه بازسازی مناطق زلزله زده و احیا روحیه نشاط و سرزندگی در مناطق زلزله‌زده بر عهده دارند.
وی در تشریح فعالیت‌های گروه‌های جهادی بسیج فارس در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه، گفت: با توجه به جغرافیای روستایی و محرومیت ساکنان این مناطق زلزله‌زده، فعالیت‌های گروه‌های جهادی بسیج در ابعاد پزشکی، مشاوره‌ای، توزیع اقلام ضروری، طبخ غذای گرم، آماده‌سازی زیرساخت‌ها و بازسازی ساختمان‌ها ارائه می‌شود.
غیاثی با اشاره به تشکیل قرارگاه مردم یاری و سازندگی سپاه فجر در مناطق زلزله زده، گفت: این قرارگاه در راستای نظارت بر فرآیند بازسازی، تجمیع ظرفیت‌ها و سازماندهی فعالیت‌های گروه‌های جهادی بسیج فارس با هدف بهره‌گیری حداکثری از کمک‌های مردمی و توزیع اقلام ضروری مورد نیاز در اسرع وقت تشکیل شده است.
وی با تأکید بر اهمیت توجه به وضعیت روحی کودکان و نوجوانان بازمانده از زلزله، گفت: قرارگاه مردم یاری و سازندگی سپاه فجر ضمن ارائه مشاوره به بازماندگان و خانواده‌های  آسیب دیده از زلزله اخیر برای کودکان و نوجوانان در دو نوبت صبح و عصر کلاس‌های آموزشی و فرهنگی برگزار می‌کند. فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه قرارگاه مردم یاری و سازندگی سپاه فجر تاکنون پنج روستای زلزله‌زده را تحت پوشش قرار داده است، گفت: روند خدمت‌رسانی سپاه فجر فارس تا بازسازی این مناطق ادامه خواهد داشت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی