[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

نتیجه پاکدستی و توانمندی باید رضایت مردم باشد ، روزنامه شیراز نوین

شهردار شیراز اعتقاد دارد كه ادامه راه شهدا در فضای كنونی جامعه، با ارتقاء رضایت‌مندی مردم ممكن خواهد بود و از فرزندان شهدا و ایثارگران خواست كه برای رسیدن به این شاخص، فرهنگ پاسخگویی به مردم را در شهرداری توسعه دهند.
به گزارش ایسنا منطقه فارس،‌ حیدر اسكندرپور در مراسم تجلیل از فرزندان شاهد و ایثارگر شاغل در شهرداری شیراز، گفت: امروز در تمام جوامع برای سربازان و مدافعان وطن و بازماندگان آنان احترام و جایگاه ویژه‌ای قائل هستند.
او با تصریح اینكه جایگاه شهدا، ایثارگران و فرزندان و خانواده آنان در ایران، بسیار رفیع است، ابراز امیدواری كرد كه در دوران مدیریتی‌اش بر مجموعه‌ شهرداری شیراز، فضای بهتر و مطلوب‌تری برای استفاده از توانمندی‌های فرزندان شهدا و ایثارگران شاغل در این نهاد فراهم شود.
اسكندرپور گفت: اگر دیروز شهیدان و ایثارگران برای دفاع از نظام جان و سلامتی خود را نثار كردند، تا این كشور استقلال داشته باشد، امروز ادامه راه آنان در گرو رضایت‌مندی مردم است.
شهردار شیراز اعتقاد دارد كه امروز پاسداری از ایثارگری‌های ایثارگران، در ارتقاء كیفیت خدمت‌رسانی به مردم و كسب رضایت‌مندی حداكثری آنان نهفته است زیرا رضایت‌مندی مردم می‌تواند بسیاری از مشكلات را حل كند.
اسكندرپور گفت: اگر مردم در جامعه‌ای رضایت كافی را از مدیران و دستگاه‌ها داشته باشند، هیچ دشمنی نمی‌تواند برای آن جامعه و كشور ایجاد مشكل كند.
وی با بیان اینكه شهرداری در بین مجموعه‌های مختلف خدمت‌رسان، بیشترین رویارویی را با مردم دارد، گفت: باید توجه داشت كه بیش از 95 درصد درآمد شهرداری از محل عوارضی است كه مردم پرداخت می‌كنند؛ شاید سایر دستگاه‌ها اعتبارات خود را از بودجه‌ دولتی تأمین كنند اما شهرداری این‌گونه نیست؛ لذا باید به درستی پاسخگوی مردم هم باشیم.
اسكندرپور رضایت‌مندی مردم را مهمترین شاخصه‌ مدنظر خود دانست و گفت: اعتقاد دارم كه شرط اول مدیریت مناسب مجموعه‌های مختلف، پاكدستی و توانمندی است، اما نتیجه این 2 باید رضایت‌مندی مردم باشد؛ قطعاً اگر كسی احساس می‌كند نمی‌تواند به‌خوبی پاسخگوی مردم باشد، باید در كار خود تجدید نظر كند.
شهردار شیراز با تأكید براینكه باید تعارف‌ها را در انجام امور و یافتن مشكلات رفع آنها كنار گذاشت، گفت: ما گاه آنقدر در تعارف‌ها می‌مانیم كه اصل مشكل را نمی‌یابیم تا راهكاری برای حل آن پیدا كنیم.
اسكندرپور از فرزندان شهدا و ایثارگران شاغل در شهرداری شیراز درخواست كرد كه نه‌تنها خود با حوصله و صبر و متانت پاسخگوی مردم باشند، زمینه‌ توسعه‌ فرهنگ پاسخگویی را نیز فراهم كنند، زیرا رضایت خداوند هم در رضایت مردم نهفته است.
شهردار شیراز تأكید دارد كه شهدا و ایثارگران از اسطوره‌های ماندگار ایران زمین هستند كه می‌توانند الگوهای شاخصی برای تمام نسل‌ها باشند.
اسكندرپور گفت: امروز سردار سلیمانی كه یكی از همسنگران شهدا و ایثارگران دفاع مقدس محسوب می‌شود، به اسطوره‌ای زنده بدل شده است، اسطوره‌ای كه عامل نجات كشور و حتی كشورهای اسلامی از یك غده‌ سرطانی شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی