[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۶
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

حالا که ماه وارد هشتمین خانه شما یعنی خانه صمیمیت شده است، احساساتتان نیز شدیدتر شده است. شما دوست دارید همه چیز را شفاف و زیبا نگه دارید، اما افراد دیگر لزوماً از این قانون پیروی نمی‌کنند. شما شک دارید آیا به مراحل بعدی بروید یا تا موقعی که سازگاری و تعادل خود را دوباره به دست نیاورده‌اید صبر کنید. دست برداشتن از مقاومت سبب می‌شود مسیر سرنوشت، شما را به دوردست‌ها ببرد.

اردیبهشت

شما امروز احساس می‌کنید ه مطلبی را از دیگران پنهان کرده‌اید، اما حتی قبل از اینکه خودتان متوجه بشوید آن موضوع آشکار خواهد شد. البته این اتفاق خوبی است، زیرا رازهایی که شما از گفتنشان خودداری می‌کنید مانع برقراری ارتباط با افراد خاص می‌شوند. اگر عمداً سعی در گمراه کردن کسی داشته باشید، لحظه‌های فراموش نشدنی و خاطره‌انگیز خیلی زود از بین می‌روند.
خرداد

امروز ممکن است یک نفر موقعیت هیجان انگیزی برای شما به وجود بیاورد، اما بهتر است خیلی هم عجولانه سعی در استفاده از این فرصت نداشته باشید. پیش از پذیرفتن آنچه به شما پیشنهاد شده است، باید در نظر بگیرید این کار چه هزینه‌هایی برای شما خواهد داشت و آیا اصلاً توانایی پرداخت چنین هزینه‌ای را دارید؟ پس از آن هم به بی‌ثباتی‌ها و مشکلات احتمالی که این کار می‌تواند برایتان ایجاد کند خوب فکر کنید. 

تیر

امروز شما دید تازه‌ای به شغلتان پیدا کرده‌اید. شاید این تغییرات ذهنی در نتیجه سود مالی زیادی باشد که در نتیجه کار سخت و زیاد حاصل شده است. هم‌اکنون ترجیح می‌دهید به خرید بروید و همین موضوع می‌تواند شما را برای بیشتر کار کردن مشتاق‌تر کند. انگیزه‌ها و محرک‌های شما هرچه باشند برایتان مفید و سازنده هستند، چون باعث شده‌اند شما احساس بهتری پیدا کنید.
مرداد

اگر شما قبلاً در مورد کمک گرفتن از دیگران در پروژه‌تان فکر کرده بودید، هم اکنون فرصت خوبی نصیبتان شده است، زیرا این اعتماد شما به دیگران هم منتقل شده است. فقط حواستان باشد زیاد صحبت نکنید، چون هرقدر بیشتر حرف بزنید، کمتر می‌توانید دیگران را قانع کنید. امروز این توانایی را دارید که تمام فرصت‌ها و موقعیت‌های مختلف را بدون از دست دادن تمرکزتان بررسی کرده و بهترین‌ها را برای خود انتخاب کنید.
شهریور

وقتی دیگران شاد و موفق به نظر می‌رسند شما رنجیده خاطر می‌شوید، برای اینکه شما اعتقاد دارید آنها از واقعیت فرار می‌کنند. از سوی دیگر شما با ورزش کردن و سیر کردن در رویاها می‌توانید به خودتان سود برسانید. حالا تفکرات دیگران واقعیت ندارد، برای اینکه مجبور نیستید به آنها بگویید به چه چیزی فکر می‌کنید. اگر به خودتان اجازه بدهید از معنویات لذت ببرید، این می‌تواند بهترین هدیه برای شما باشد.
مهر

امروز انگار چیزی دارد در وجود شما جوانه می‌زند. فشار سنگینی که در چند روز گذشته مجبور به تحمل آن بوده اید بالاخره از روی شانه هایتان برداشته شده است و می‌توانید امروز را با خیالی راحت و قلبی شاد بگذرانید. به شما توصیه می‌کنیم امروز چه از لحاظ جسمی و چه از لحاظ روحی تا می‌توانید به خودتان رسیدگی کنید. استراحت کافی داشته باشید و غذاهای سالم و مقوی بخورید.

آبان

امروز شانستان را امتحان کرده و در مسائلی که مربوط به سلامتی‌تان هستند تغییراتی ایجاد کنید. ماه در ششمین خانه شما قرار دارد که مربوط به جزئیات می‌باشد و اکنون به شما توصیه می‌شود به موضوعات کوچکی که می‌توانند خیلی مفید و سازنده باشند توجه کنید. تغییر دادن رژیم غذایی و تمرینات ورزشی‌تان و تلاش کردن برای داشتن روزی متفاوت می‌تواند تأثیر زیادی بر زندگی شما داشته باشد.
آذر

امروز سیاره‌های بسیار زیادی در اطراف نشانه شما پراکنده‌اند و گرمایی که از سوی دیگران احساس می‌کنید به خاطر همین است. امروز شما توانایی این را دارید که از دیگران الهام بگیرید و منبع الهام آنها باشید، به دیگران عشق بورزید و خودتان هم مورد محبت دیگران واقع شوید. به دنبال مادیات نروید که شما را به هیچ جا نمی‌رسانند، فقط به ندای قلبتان گوش دهید.

دی

درستکاری شما بهترین اسلحه ای است که می‌توانید داشته باشید، برای اینکه وقتی دیگران قصد و نیت شما را می‌فهمند کمتر می‌توانند در مقابل شما مقاومت کنند. اما امروز اهداف شما ارتباطی با جهان مادی ندارد. زیرا می‌خواهید تجربه معنوی مهمی‌داشته باشید که به هیجانات دامن بزند. سعی نکنید جلب توجه کنید؛ به جای حرف زدن در مورد خود، سعی کنید با اعمالتان خود را مطرح کنید.

بهمن

تمام کردن کارهای نیمه کاره قبلی تان شاید امروز بیشتر از هر چیز دیگری رضایت شما را جلب کند. اگر لازم بود لیستی از کارهای ناتمام تهیه کنید و آنها را بر اساس اولویت و درجه اهمیت طبقه‌بندی کنید. ابتدا از کارهایی شروع کنید که انجام دادنشان خیلی واجب است و بعد سراغ کارهای دیگر بروید. به خاطر داشته باشید که لازم نیست از برنامه خود جلو بیفتید، ابتدا تصمیم بگیرید و بعد طبق آن پیش بروید.
اسفند

روابط متقابل شما با یکی از اطرافیانتان تا موقعی که تبدیل به یک مشکل واقعی شود می‌تواند در طول روز ادامه پیدا کند. اگرچه شما سعی می‌کنید از این مشکلات دوری کنید، ولی وسوسه می‌شوید که دست به عمل متقابل بزنید. اما باید بدانید کشمکش و دعوا کردن اصلاً برای شما خوب نیست و بهترین کار این است که از هر مجادله‌ای پرهیز کنید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی