[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

بیهوش کردن مال‌باختگان شگرد سارقان بود، روزنامه شیراز نوین

سرپرست پلیس آگاهی استان گفت: سارقان حرفه‌ای که طعمه‌هایشان را از طریق سایت دیوار انتخاب می‌کردند در شیراز شناسایی و دستگیر شدند.
سرهنگ «محسن سروقد» در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در جزئیات این خبر گفت: در پی ارجاع دو فقره پرونده با موضوع مشابه مبنی بر اینکه مالکان آگهی مربوط به فروش خودرو را در سایت دیوار ثبت و افرادی ناشناس به‌عنوان خریدار با شماره‌های آنان تماس و پس از توافق به یکی از محله‌های شیراز می‌رفتند. وی افزود: سارقان با دعوت و خوراندن نوشیدنی مسموم به مالکان آن‌ها را بیهوش و خودروی آن‌ها را سرقت می‌کردند.
این مقام انتظامی ادامه داد: موضوع دستگیری سارقان در دستور کار مأموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت که با بازبینی تصاویر به دست آمده و چهره‌نگاری، دو نفر از سارقان حرفه‌ای را شناسایی و در یک عملیات ضربتی آن‌ها را دستگیر و مقداری داروهای خواب‌آور نیز از آن‌ها کشف شد. 
سرپرست پلیس آگاهی استان با اشاره به اینکه سارقان به عنف خودرو، در بازجویی فنی و تخصصی به سرقت خودرو از طریق بیهوش کردن مالکان اقرار کردند، تصریح کرد: در این خصوص یک نفر مال‌خر نیز شناسایی و دستگیر و در بازرسی از منزل وی یک دستگاه پژو 405 مسروقه کشف شد.
سرهنگ سروقد در پایان به شهروندان هشدار داد: مالکان خودروها که قصد فروش وسایل نقلیه خود دارند به وعده‌های دروغین سارقان و افراد کلاهبردار در سایت‌های مختلف توجه نکنند و هرگونه موارد مشکوک را با تلفن 110 در اختیار پلیس بگذارند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی