[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۷
  • دوره جدید

فاز یک تقاطع رودکی سال آینده به بهره برداری می‌رسد ، روزنامه شیراز نوین

معاون عمرانی شهردار شیراز گفت: فاز اول تقاطع غیرهمسطح شهید رودکی با تأمین شرایط لازم، بهار 97 به بهره برداری می‌رسد.
مهندس حسین آرگیو در بازدید از پروژه تقاطع غیر همسطح شهید عبدالله رودکی در نقطه تلاقی بلوار در حال ساخت مهدیه، بزرگراه امام خمینی(ره) و بلوار ایمان جنوبی، گفت: سرعت بخشی به عملیات اجرایی این پروژه در راستای تأمین رفاه شهروندان بسیار مهم است.
وی با بیان اینکه باید در این راستا و حل معضل گره‌های ترافیکی گذشته تلاش کرد، افزود: این تقاطع چند سطحی، موجب کاهش مسیر طی شده و روان‌سازی ترافیک پس از بهره برداری کامل آن می‌شود.
آرگیو با تأکید بر برنامه ریزی، پیش‌بینی دقیق در طراحی، اجرا و تأمین اعتبار پروژه‌ها تصریح کرد: فازبندی اجرا و بهره برداری از پروژه‌ها بایستی به صورت مرحله‌ای‌صورت گیرد تا برخی معضلات، موجب توقف پروژه و انسداد مسیر شهروندان نشود.
معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز با ابراز امیدواری برای تأمین اعتبار لازم برای پیشرفت اجرایی این پروژه، بر رفع معارضین تأسیساتی و تملک املاک مورد مسیر و بهره برداری سریع و با کیفیت این پروژه تأکید کرد.
وی افزود: رضایت‌مندی، رفاه و امنیت شهروندان، به عنوان مهم‌ترین هدف شهرداری از اجرای پروژه‌های  عمرانی در سطح شهر است و تلاش می‌کنیم پروژه‌ها طبق برنامه زمانبندی اعلام شده به بهره‌برداری برسد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی