[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۷
  • دوره جدید

تحولات گردشگری از سال آینده ، روزنامه شیراز نوین

سولماز دهقانی در بازدید از غرفه سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز در نهمین نمایشگاه گردشگری پارس با اشاره به اهمیت برگزاری چنین جشنواره‌هایی‌گفت: در روزهایی که به دلایل مختلف همچون سرما، گردشگران کمتری مسافرت می‌کنند برگزاری جشنواره‌های  گردشگری می‌تواند به این حوزه رونق ببخشد.
رئیس کمیسیون گردشگری و زیارت شورای اسلامی شهر شیراز گفت: گرچه نهمین نمایشگاه گردشگری پارس نمره قابل قبولی به لحاظ کیفیت برگزاری کسب می‌کند، اما باید دبیرخانه‌های  دائمی برای برگزاری چنین نمایشگاه و جشنواره‌هایی ‌ایجاد شود تا برنامه‌ریزی‌ها برای برپایی آن‌ها با عجله صورت نگیرد.
وی افزود: برای تحقق این موضوع نیازمند تدوین تقویم اجرایی برای مناسبت‌های  مذهبی، فرهنگی و اجتماعی هستیم.
دهقانی با اشاره به اینکه تقویم اجرایی مناسبت‌های  مذهبی، فرهنگی و اجتماعی با رویکرد گردشگری در شورای اسلامی شیراز تدوین خواهد شد، گفت: دبیرخانه دائمی جشنواره‌های گردشگری نیز برپا می‌شود تا توسعه گردشگری در تمام روز‌های  سال دنبال شود.
عضو شورای اسلامی شهر شیراز گفت: چنانچه با برنامه‌ریزی‌های  بهتری نمایشگاه پارس برپا می‌شد ایرلاین‌های  بیشتری از اروپا و شرق آسیا فرصت حضور در این رویداد گردشگری می‌یافتند که می‌توانست نتیجه بهتری برای شیراز دنبال داشته باشد.
دهقانی گفت: برنامه‌ریزی‌های  خوبی در شورای پنجم برای توسعه گردشگری صورت گرفته است که شهروندان از روزهای عید و آغاز سال جدید شاهد تغییرات و نتایج این برنامه‌ها خواهند بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی