[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

افزایش هفتگی دوربین‌های ثبت تخلف رانندگی در شیراز، روزنامه شیراز نوین

ایسنا: شهردار شیراز با اشاره به افزایش هفتگی دوربین‌های ثبت تخلف رانندگی در شیراز‌ گفت: تلاش ما برای ارتقا ایمنی تردد شهروندان، عابران پیاده و خودروهای سواره، در تمام معابر شهر و جلوگیری از تخلفات حادثه‌ساز است.
علی‌رضا پاک‌فطرت شامگاه سه‌شنبه 5 بهمن در حاشیه آغاز به‌کار نمایشگاه تخصصی شهر زیبا در شیراز، مهم‌ترین دستاورد شهرداری شیراز در ماه‌های گذشته را کاهش تصادفات منجر به فوت عنوان کرد.
او افزود: دلیل این کاهش آمار حوادث منجر به فوت، تلاش‌های سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات و معاونت حمل و نقل برای توسعه شبکه‌های فیبر نوری مدیریت شهری تا 270 کیلومتر بود که این اقدام بین کلان‌شهرهای کشور کم‌نظیر است. شهردار شیراز امیدوار است که با ارتقاء ایمنی حمل و نقل در شهر، شیراز را به سمت شهری پیاده محور سوق داده و به نقطه‌ای برساند که معضلاتی نظیر حوادث ترافیکی و به‌دنبال آن آمار پرونده‌های قضائی مرتبط به شکل مستقیم یا غیرمستقیم کاهش یابد. پاک‌فطرت همچنین با بیان اینکه نمایشگاه شهر زیبا، سومین دوره خود را پشت سر می‌گذارد، گفت: شهرداری شیراز در این نمایشگاه تخصصی بیشتر سعی کرده با جنبه آموزشی حضور یافته و در نمایشگاه شرکت کند و بیشترین فعالیت خود را در زمینه نرم افزاری و فرهنگی ارائه داده است.
شهردار شیراز تصریح کرد: شهرداری شیراز در نمایشگاه تخصصی شهر شیراز در بحث ارتقاء فرهنگ شهروندی، مدیریت پسماند، معضلات و مشکلات ترافیکی و یک سری نرم افزارهای ترافیکی حضور یافته است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی