[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۸
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

تا موقعی که احساسات و علایق شما به علایق اطرفیانتان مرتبط می‌شود، تمرکز کردن برای مطرح کردن خود می‌تواند شما را به مسیری درست هدایت کند. خلاقیت و سازنده بودن چیز خوبی است، اما خودشیفتگی و خودپسندی به ضررتان تمام می‌شود. شما اکنون می‌توانید چیزهایی که برایتان مهم است را با دیگران در میان بگذارید؛ فقط فراموش نکنید ممکن است حرف‌های شما در نظر دیگران زیاد مهم نباشد.

اردیبهشت

امروز اتفاقاتی می‌افتد که بخشی از خاطرات دوران کودکی‌تان زنده می‌شود و شما برای یادآوری خاطرات گذشته آمادگی کامل دارید. اکنون مرتبط ساختن احساسات زمان حال با گذشته کار خوب و درستی است، اما باید مطمئن شوید خاطراتی که به یاد می‌آورید، واقعاً اتفاق افتاده باشند! علاقه شما به شاخ و برگ دادن به وقایع می‌تواند باعث بروز مشکلاتی شود که برای حل کردنشان وقت کافی ندارید.

خرداد

امروز در حالی که ماه وارد سومین خانه شما یعنی خانه مربوط به محیط اطرافتان می‌شود، توانایی فرار کردن از مکان‌های شلوغ و دیوانه کننده را ندارید. اما فقط به خاطر اینکه کمی ‌بیشتر جلب توجه کنید، یکنواختی‌های روزانه را تبدیل به نمایش‌های عاشقانه نکنید!!‌ درعوض از هوش خود استفاده کنید تا دیگران را هم گرفتار کنید. اگر عضو کاملی از یک تیم باشید بیشتر مورد تشویق و تحسین قرار خواهید گرفت.

تیر

لزومی ‌ندارد درباره موقعیت خود زیادی مبالغه کنید؛ چراکه کمتر حرف زدن از زیادی حرف زدن بیشتر تأثیر می‌گذارد. فراموش نکنید ضعف‌هایتان شما را گول زده و وسوسه می‌شوید بیشتر از چیزی که حس می‌کنید به خودتان اطمینان کنید و برایتان مانع ایجاد می‌کنند. مغرور بودن به خود باعث عقبگرد شما می‌شود. با وجود اینکه اگر به روشنی خود را مطرح کرده و خودتان باشید، دیگران هم شما را خواهند دید.

مرداد

حالا که ماه در نشانه شاهانه شما قرار گرفته، شما نیز خیلی شاهانه رویاپردازی می‌کنید! ولی لازم است بدانید شما با افرادی که می‌شناسید همگام هستید. اگر بخواهید با قرارگرفتن در جایگاه‌هایی که دیگران هم بدانجا وابستگی دارند خودتان را بیشتر بشناسید، آنها را خوشحال‌تر نخواهید کرد. فراتر رفتن از وابستگی‌های خود و انجام دادن کارهایی که تا به حال انجام نمی‌دادید بهتان کمک می‌کند عادل‌تر باشید.

شهریور

وقتی شما می‌توانید زمان دیگری را به رویا‌پردازی اختصاص دهید، اگر امروز این کار را بکنید برایتان نتیجه و ثمره‌ای نخواهد داشت. در حقیقت تجزیه و تحلیل کردن خودتان می‌تواند شما را به بن بست بکشاند. به جای ریسک کردن بهتر است توجه‌تان را روی جهان اطراف خود متمرکز کنید. داشتن نگرشی منظم و قانونمند می‌تواند مهم ترین چیز برای حفظ کردن شغلتان باشد.

مهر

با وجود اینکه عطارد به سرعت از نشانه شما دور می‌شود، حتی بهترین برنامه ریزی‌هایتان هم ممکن است فاش شوند. سعی نکنید از موقعیت‌هایی که با آنها آشناپنداری می‌کنید دوری کنید. حالا این می‌تواند دلیل خیلی خوبی باشد برای اینکه شما همیشه می‌خواستید دوباره در موقعیت‌هایی که فکر می‌کردید مربوط به گذشته هستند قرار بگیرید. پس به جزئیات بیشتر توجه کنید.

آبان

در محیطی هستید که آدم‌های  خطرناک در اطرافتان زیاد هستند اما شما فهمیده اید آزاری به شما نخواهند رسانید و از این لحاظ خیالتان کمی راحت تر شده است. اگر در حل مسائل از دیگران کمک بخواهید و تنها روی حرف‌های آنها تکیه کنید، گیج تر می‌شوید. هرکسی تفکرات خاص خود را دارد، بنابراین در حل مشکلاتتان به آنچه دلتان می‌گوید اعتماد کنید و طبق آن پیش بروید. 

آذر

اگرچه شما در رویاهای خود به دوردست‌ها سفر می‌کنید، ولی اکنون باید به چیزهایی که در حال حاضر در مقابل شما وجود دارند توجه کنید. بیشتر ماندن در خانه بیشتر از آن چیزی که تصور می‌کنید بهتان آرامش می‌دهد. گپ و گفتگوی دوستانه با یکی از دوستان قدیمی‌تان می‌تواند بهتان یادآوری کند چیزهای که شما در جستجویش هستید در خانه خودتان است!!

دی

این روزها دودل هستید. احساس می‌کنید زمین زیر پایتان ترک خورده است و شما امنیت کافی برای قدم زدن روی آن ندارید. اما حتی در این شرایط هم بدبینی و ترس را کنار بگذارید و بر ایده‌های خلاقانه خود تکیه کنید. با اعتماد به نفس کافی به نتیجه دلخواهتان خواهید رسید. شما فردی هستید که هر کسی دوست دارد با شما در ارتباط باشد، اما خودتان را به کم نفروشید.

بهمن

امروز دیگران زیاد شما را درک نمی‌کنند، اما شما نیاز دارید با ساختن یک محافظ برای خود و کسی که دوستش دارید نقش خود را ایفا کنید. به جای اینکه سعی کنید با کارهای سخاوتمندانه گذشته را جبران کنید، با ملایم‌تر کردن نگرش‌ها و نشان دادن احساسات قلبی خود این کار را بکنید. پنهان کردن احساسات واقعی خود، حتی اگر با استانداردهای متعالی‌تان مغایرت داشته باشند، شما را به هیچ جا نمی‌رساند.

اسفند

مشکلات جهان فقط با بیشتر کار کردن شما یک نفر و انجام دادن وظایفتان حل نمی‌شود! وقتی امکان خسته شدن شما در مراحل کار وجود دارد، بیشتر کار کردن به جای اینکه مفید شود بی‌فایده خواهد بود. گرایش‌های طبیعی شما به ترحم و دلسوزی چیزی است که اکنون بهش نیاز دارید. فقط یادتان باشد دلسوزی با افراد گرفتاری که به اندازه شما موفق نیستند برای امروز کافی است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی