[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

اسامی نهایی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش اعلام شد، روزنامه شیراز نوین

رییس اداره اموراداری و تشکیلات آموزش و پرورش فارس از اعلام اسامی نهایی پذیرفته‌شدگان چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور مورخ ۰۳/۰۶/1396 برای طی سایر مراحل استخدام پیمانی در وزارت آموزش و پرورش خبر داد. به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، وحیدرضا نظام‌الملکی گفت: با عنایت به برگزاری آزمون استخدام پیمانی شهریورماه سال ۱۳۹۶ وزارت آموزش و پرورش (موضوع مجوز شماره ۱۱۴۷۲۵۷ مورخ ۱۱/۰۲/96 سازمان اداری و استخدامی کشور) بدین وسیله نتایج نهایی‌آزمون مزبور اعلام می‌گردد. رییس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش فارس گفت: پذیرفته شدگان مکلف‌اند به منظور طی سایر مراحل قبل از استخدام (بررسی صلاحیت‌های عمومی (گزینش)، گواهی عدم سوءپیشینه، آزمایشات و معاینات پزشکی، تشکیل پرونده استخدامی و آمادگی جهت شرکت در دوره مهارت آموزی) به شرح ذیل اقدام نمایند.
نظام‌الملکی گفت: قبول شدگان جهت پیگیری امور مربوط به استخدام خود با توجه به اطلاعیه‌ای که متعاقباً از طریق همین سایت اعلام خواهد شد، به ادارات آموزش و پرورش محل خدمت در شهرستان‌ها و مناطق استان فارس مراجعه و راهنمایی لازم را دریافت نمایند.
رییس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش فارس گفت: همچنین برای انجام مصاحبه و طی مراحل گزینش از طریق هسته گزینش، به افراد ذینفع اطلاع‌رسانی خواهد شد. نظام‌الملکی گفت: با توجه به اطلاعیه‌ای که متعاقباً اعلام خواهد شد، معاینات پزشکی و تشکیل پرونده استخدامی افراد واجد شرایط معرفی شده به ادارات آموزش و پرورش محل خدمت، همزمان با بررسی صلاحیت‌های عمومی صورت می‌پذیرد.
رییس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش فارس بر این اساس گفت: داوطلبان واجد شرایط پس از انتشار اسامی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور، ضمن حضور در کارشناسی‌های امور اداری ادارات آموزش و پرورش مناطق و شهرستان‌های استان‌ نسبت به اخذ معرفی‌نامه جهت گواهی عدم سوءپیشینه و... به منظور تشکیل پرونده استخدامی با رعایت سایر قوانین و مقررات مربوط در زمان مقرر اقدام نمایند.
نظام‌الملگی گفت: چنانچه به هر دلیلی صلاحیت عمومی فرد پذیرفته شده تأیید نشود، انجام معاینات پزشکی و سوءپیشینه هیچگونه حقی برای استخدام فرد پذیرفته شده ایجاد نخواهد کرد.
رییس اداره امور اداری وتشکیلات آموزش و پرورش فارس گفت: در صورت تأیید صلاحیت‌های عمومی، انجام آزمایشات، معاینات پزشکی و... پذیرفته‌شدگان نهایی مکلف‌اند به منظور شرکت در دوره یک ساله مهارت‌آموزی به اطلاعیه‌ای که به همین منظور در سایت www.medu.ir  درج خواهد شد مراجعه نمایند.
نظام‌الملگی گفت: داوطلبانی که درخصوص نتایج نهایی آزمون سوال دارند می‌توانند از طریق بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org اقدام یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن: ۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ تماس بگیرند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی