[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

پاسخ رئیس منتخب به ابهامات فدراسیون سه‌گانه، روزنامه شیراز نوین

رئیس فدراسیون سه‌گانه گفت: طبق قانون با توجه به سابقه 8 سال ایثارگری و جانبازی توانستم در انتخابات باشم. به گزارش «ورزش سه»، محمدعلی صبور بعد از انتخابش به‌عنوان رئیس فدراسیون سه‌گانه برای 4 سال آینده اظهار داشت: ما اقداماتی در سال‌های اخیر در استان‌ها انجام دادیم که فکر می‌کنم که اگر در این دوره هیچ، در 20 سال آینده هم کسی جای من بیاید، باید همین مسیر را برود. با ارتباطاتی که من داشتم، توانستیم اقدامات بزرگی در سه‌گانه انجام دهیم.
وی افزود: متأسفانه در روزهای اخیر اتفاقاتی در فضای مجازی رخ داده بود که ابهاماتی را ایجاد کرد. دیدم تمامی کاندیداها وقتی برنامه می‌دادند، همان برنامه‌هایی است که من در فدراسیون اجرایی کردم. نکته جدیدی در برنامه‌های دوستان ندیدم. در سال‌های اخیر نیاز به زمان داشتیم تا نتایج خوبی بگیریم. الان هم که مجمع اعتماد کرد و می‌توانیم معایب را بپوشانیم. البته نیاز است که وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک هم به ما کمک کنند تا ما این ورزش المپیکی و پرمدال را به خوبی پیش ببریم.
رئیس فدراسیون سه‌گانه در پاسخ به این سؤال که چطور با وجود بازنشستگی توانست در انتخابات شرکت کند، تصریح کرد: از نظر سنی که 70 سال را محدودیت در اساسنامه قرار دادند. من از این نظر مشکلی ندارم و اگر عمری باشد، می‌توانم در یک دوره دیگر هم شرکت کنم. البته بازنشسته هستم اما طبق قانون با توجه به سابقه 8 سال ایثارگری و جانبازی توانستم در انتخابات باشم.
صبور در پایان در واکنش به اینکه انتقاداتی بابت سفرهای خارجی اعضای فدراسیون مطرح شده، بیان داشت: متأسفانه بداخلاقی‌هایی صورت گرفت. من به دوستانم اجازه ندادم وارد این فضا شوند. من عضویت هیئت رئیسه و نایب‌رئیس کنفدراسیون آسیا هستم. همچنین عضو کمیسیون جهانی هستم و با توجه به این سمت‌ها حداقل باید 3 سفر خارجی بروم. حالا به شما می‌گویم اگر دوستان یک مورد ثابت کردند که من فردی را بدون ارتباط با سه‌گانه اعزام کردم، من حاضرم بازخواست شوم. من خودم روی این مسائل بسیار حساس هستم و بیت‌المال و حق‌الناس را می‌دانم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی