[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۲
  • دوره جدید

تلفن ۱۱۰ روزانه بیش از ۴ هزار بار زنگ می‌خورد، روزنامه شیراز نوین

جانشین فرماندهی انتظامی استان گفت: طرح‌های  ارتقاء امنیت اجتماعی روزانه و به صورت مستمر در سطح استان فارس و به ویژه كلان‌شهر شیراز اجرایی می‌شود. 
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ « علی ذوالقدری » افزود: اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی خواسته و جزء مطالبات مردم و مسئولان است و پلیس نیز وظیفه دارد طبق قانون این طرح‌ها را در راستای تأمین نظم و امنیت و برخورد با مخلان آرامش مردم در سطح استان و به ویژه شهر شیراز اجرایی كند.
وی ادامه داد: اجرای این‌گونه طرح‌های  ارتقاء امنیت اجتماعی باعث رضایت مردم و مسئولان شده و توفیقات بسیار خوبی در زمینه دستگیری افراد مخل نظم و امنیت و كشفیات مواد ممنوعه حاصل شده است.
جانشین فرماندهی انتظامی استان فارس با اشاره به همكاری بسیار خوب شهروندان با مأموران انتظامی در راستای اجرای طرح‌های  ارتقاء امنیت اجتماعی، گفت: امنیت یك مقوله مشاركتی است كه با همكاری مردم و همه نهادهای مختلف جامعه حاصل می‌شود. سرهنگ ذوالقدری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اقدامات و فعالیت مركز فوریت‌های  پلیسی 110، تصریح كرد: هدف از تشکیل یگان فوریت‌های پلیسی110 ، افزایش احساس امنیت در جامعه با ساماندهی و ارتقاء کیفی خدمت‌رسانی به شهروندان است. 
وی گفت: روزانه بیش از 4000 تماس با پلیس 110 در سطح استان برقرار می‌شود كه از این تعداد بیش از 3000 تماس در شهر شیراز می‌باشد. جانشین فرماندهی انتظامی استان فارس در پایان گفت: شهروندان از تماس‌های  غیر ضروری با 110 اجتناب نمایند تا مأموران بتوانند مأموریت‌های  اصلی خود را در كمترین زمان ممكن انجام دهند.
سرهنگ « محسن سروقد‌ » سرپرست پلیس آگاهی فارس نیز در این برنامه تلویزیونی ضمن تشریح اقدامات و فعالیت‌های  پلیس آگاهی، گفت: شهروندان هشدارهای پلیس آگاهی در راستای جلوگیری از بروز سرقت را جدی بگیرند.
وی افزود: كلید كشف سرقت‌های  انجام شده، حفظ صحنه جرم است كه از شهروندان تقاضا می‌شود در صورت بروز سرقت، بلافاصله پلیس را در جریان قرار دهند و از به هم ریختن صحنه جرم خودداری كنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی