[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۷
  • دوره جدید

تکمیل بزرگراه کوهسار مهدی نیازمند همراهی مالکان املاک مورد مسیر است، روزنامه شیراز نوین

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز گفت: علت توقف پروژه‌ بزرگراه کوهسار مهدی تملک نشدن املاک قرار گرفته در مسیر پروژه است. برای اجرای فاز باقی‌مانده این پروژه نیازمند همکاری بیشتر مالکان املاک مورد مسیر هستیم.
معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز گفت: علت توقف پروژه بزرگراه کوهسار مهدی تملک نشدن املاک قرار گرفته در مسیر پروژه است.
مهندس آرگیو در حاشیه بازدید از پروژه بزرگراه کوهسار مهدی در خصوص چالش‌های تکمیل این پروژه‌، گفت: یکی از مشکلات، اجرای تقاطع غیرهمسطح جام‌جم است که برای احداث آن نیازمند همکاری صداوسیما هستیم. وی اضافه کرد: برای اجرای فاز باقی‌مانده پروژه‌ کوهسار مهدی هم نیازمند همکاری بیشتر مالکان املاک مورد مسیر هستیم.
وی همچنین در بازدید از تقاطع بزرگ غیرهمسطح جوادیه نیز با تأکید بر اینکه پیمانکار پروژه باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن، پل شماره یک این پروژه را زیر بار ترافیک ببرد، گفت: تقاطع غیرهمسطح جوادیه در نیمه اول سال آینده آماده بهره‌برداری خواهد شد.
آرگیو با اشاره به لزوم تغییر جبهه‌ کاری در تداوم و تسریع پروژه‌ تقاطع جوادیه، گفت: منابع مالی پروژه‌ها بر اساس اولویت تأمین می‌شود. معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز همچنین بر تکمیل تجهیزات، هوشمندسازی و روشنایی کامل مسیر بزرگراه و تونل‌ها و نیز انجام تعهدات شهرداری نسبت به دانشگاه شیراز تأکید کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی