[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۱
  • دوره جدید

وزیر اسبق دفاع: آماده جهشی جدید در منطقه و جهان اسلام هستیم، روزنامه شیراز نوین

وزیر اسبق دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی اعتقاد دارد که جبهه مقاومت باطل‌السحر دشمنان اسلام محسوب می‌شود.
به گزارش ایسنا منطقه فارس، سردار احمد وحیدی پنجشنبه 30 آذر در دومین یادواره سرداران و 385 شهید دانشجوی استان فارس، گفت: جبهه مقاومت قدرت را از دشمنان گرفت و تمام توطئه‌های آنان را خصوصاً در منطقه باطل کرد و می‌توان گفت محور موفقیت‌ها در منطقه‌ فعالیت جبهه مقاومت است.
او با قدردانی از برنامه‌ریزان و برگزارکنندگان یادواره سرداران و شهدای دانشجویی فارس، گفت: دانشگاه‌ها بیش از دیگر دستگاه‌ها باید راه شهدا را بپیمایند و جوانان در این مسیر بیشترین سهم را دارند.
به اعتقاد وحیدی، محور اصلی امنیت و مظهر قدرت ایران اسلامی، جهاد و شهادت است؛ خصیصه‌هایی که باعث پایداری و استمرار نظام اسلامی شده است.
وزیر اسبق دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، ایران را یکی از پرقدرت‌ترین کشورها در زمینه نظامی دانست و علت اصلی این قدرت را در تداوم ارزش‌ها و پیروی از مفاهیم ارزشمند شهادت و جهاد ارزیابی کرد و گفت: دشمنان به‌دنبال محدود کردن قدرت موشکی ایران هستند اما باید بدانند هیچ‌گاه قادر به وارد کردن خلل به روند پیشرفت‌های کشور نیستند.
این مقام نظامی با تأکید براینکه آمریکا همواره حمله نظامی به ایران را مد نظر داشته است، گفت: آنان می‌دانند که در صورت حمله به ایران با شکستی بد و فاجعه‌بار مواجه خواهند شد. ایران برای غرب باتلاقی است که خارج شدن از آن محال خواهد بود.
او ایران اسلامی را در تمام ابعاد کشوری قدرتمند توصیف و تأکید کرد که علی‌رغم مشکلات اقتصادی کنونی، ایران اسلامی همچنان در مقایسه با بسیاری از کشورها حتی کشورهای غربی و اروپایی، توانمندی‌های بسیاری دارد.
وحیدی با تصریح اینکه گفتمان انقلاب و ایران اسلامی در سراسر جهان گسترش یافته است، گفت: امروز قوی‌تر از همیشه با عطری که مدافعان حرم به ما بخشیده‌اند آماده جهشی جدید در منطقه و جهان اسلام هستیم و دانشجویان و جوانان در این نقطه عطف تاریخی باید مستحکم‌تر از همیشه حضور داشته باشند.
وزیر اسبق دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با یادآوری اینکه در آستانه هزارمین روز از آغاز حمله عربستان سعودی به یمن قرار داریم، گفت: آنان مدعی بودند ظرف سه هفته عملیات نظامی در یمن را به پایان می‌رسانند اما همین یمن که از نگاه آنان کشوری ضعیف بود، به واسطه مواجهه با افکار امام راحل و تأسی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب در مقابل ائتلاف ۳۸ کشوری که قوی‌ترین و مدرن‌ترین سلاح‌ها را در اختیار دارند، ایستاده است و موشک‌های ساخته‌شده یمنی‌ها ریاض را می‌لرزاند.
وحیدی اعتقاد دارد که در جهان 2 جبهه وجود دارد که در یک طرف ایران برای بشریت دل می‌سوزاند و آمریکا با خباثت ملت‌های مظلوم را پایمال هواهای شیطانی و خواسته‌های خود می‌کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی