[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۷۹
  • دوره جدید

کشف جسد نوزاد دوماهه در پاتوق معتادان، روزنامه شیراز نوین

 ایران: درپی کشف جسد نوزاد دو ماهه در پاتوق معتادان، یک مرد معتاد بازداشت شد و بازپرس جنایی دستور آزمایش «دی.ان.ای» از او را صادر کرد تا مشخص شود با کودک چه نسبتی دارد.
بعدازظهر چهارشنبه معتادانی در کنار مسیل باختر ،حوالی نارمک، مشغول مصرف مواد بودند که ناگهان متوجه جعبه مقوایی شدند که گوشه رودخانه رها شده بود. همان موقع، چند مرد جوان به سراغ کارتن رفته و پس از گشودن جعبه، با جسد نوزادی روبه‌رو شدند.
پس از حضور مأموران کلانتری در محل حادثه و اعلام موضوع به بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم بررسی صحنه جرم، تحقیقات در این‌باره آغاز شد. نخستین بررسی‌ها نشان داد پسرک حدود دو ماهه بوده که ساعت‌ها قبل جان سپرده بود. هیچ آثار کبودی و ضرب و شتم نیز روی بدنش دیده نمی‌شد. بنابراین جسد به دستور بازپرس جنایی برای مشخص شدن علت و زمان مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.
در ادامه، چند مرد معتاد مدعی شدند که روز قبل، مرد معتادی به نام شهرام را هنگام انتقال جعبه به آنجا دیده‌اند.
به دنبال این اظهارات، شهرام شناسایی و دستگیر شد. او در بازجویی‌ها گفت: «وقتی دیروز جعبه مقوایی را دیدم، با این تصور که داخل کارتن وسایل سرقتی قرار دارد و می‌توانم با فروش وسایل، پولی به جیب بزنم و خرج چند روزه موادم را جور کنم، کارتن را برداشتم. اما چون کار داشتم، داخل آن را نگاه نکردم و با خودم گفتم سر فرصت وسایل آن را به فروش می‌رسانم. اما نمی‌دانستم که داخل آن جسد کودکی قرار دارد.» باتوجه به اظهارات مرد معتاد، بازپرس جنایی دستور آزمایش «دی ان ای» از شهرام را صادر کرد تا مشخص شود آیا با نوزاد نسبت فامیلی دارد یا خیر.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی