[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۱
  • دوره جدید

پس آن‌همه افتخارات بهنام چه می‌شود؟، روزنامه شیراز نوین

ستاره سابق تیم ملی والیبال برای حضور در مجمع انتخاباتی این فدراسیون رد صلاحیت شده است. این مسئله اعتراض ملی‌پوشان سابق و عده‌ای از خانواده والیبال را به همراه داشت. سایت فدراسیون والیبال نام 4نامزد را برای حضور در مجمع انتخاباتی فدراسیون اعلام کرد که نام بهنام محمودی، ستاره سابق تیم ملی در آن حضور نداشت. خود محمودی می‌گوید قصد شکایت دارد، چرا که هنوز این تصمیم قطعی نشده و اعلام آن خلاف اخلاقیات بود.
از سویی دیگر، مدت‌هاست نام احمد ضیایی، نایب‌رییس کنونی فدراسیون و دوست نزدیک محمدرضا داورزنی به عنوان جانشین او مطرح است و فقط بهنام محمودی قصد رقابت داشت؛ اما او از لیست نامزدها کنار گذاشته شد. سایرین با اعلام قبلی گفته‌اند که به نفع ضیایی کنار خواهند کشید و کسانی هم که کنار نکشیده‌اند، معمولاً در انتخابات گذشته نقش پوششی را برای سایر نامزدها ایفا می‌کردند.
با این حال ملی‌پوشان سابق والیبال به رد صلاحیت بهنام محمودی واکنش نشان داده‌اند. محمدحسین نجاتی در این‌باره می‌گوید: «بهنام پرافتخارترین بازیکن تیم ملی و آسیا، نخستین لژیونر والیبال ایران به ایتالیا، همه ‌مدارج فنی و اخلاقی را در کسوت ملی‌پوش گذرانده است. مربی بین‌المللی و دارای مدرک دکتری، چرا نباید در جمع ‌نامزد‌ها احراز پست ریاست فدراسیون والیبال قرار بگیرد؟ تا کی باید  والیبالی‌ها پشت سیاهی لشکر‌های انتخابات درجا بزنند؟ به عنوان یک مربی بین‌المللی تعجب می‌کنم که چرا اهالی  والیبال سکوت می‌کنند تا غیروالیبالی‌ها هر کاری می‌خواهند انجام دهند. بی‌توجهی ما باعث شده بیشتر بزرگان والیبال خانه‌نشین شوند و غیروالیبالی‌ها با استفاده از فرصت‌طلبی‌های بعضی والیبالی‌ها، شایستگان ورزش محبوب ما را کنار برانند.»

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی