[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

کشف ۳۷۰كیلو تریاك، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان فارس از كشف 370كیلوگرم تریاك در عملیات مشترك پلیس مبازره با مواد مخدر شهرستان فسا و استان كهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
سردار «احمدعلی گودرزی» در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس بیان كرد: در راستای تشدید اقدامات مبارزه‌ای با قاچاقچیان و سوداگران مرگ و تعامل بین مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان فسا و استان كهگیلویه و بویراحمد، مأموران از تردد یك دستگاه تریلر حامل مواد مخدر مطلع شدند.
فرمانده انتظامی استان افزود: موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران قرار گرفت که پس از انجام یک سری کارهای اطلاعاتی و پلیسی، خودرو مورد نظر در محور فسا-شیراز شناسایی و متوقف شد.
این مقام انتظامی تصریح كرد: در بازرسی از این خودرو كه حامل بار خاك آهن بود، 370كیلوگرم تریاك كه به صورت ماهرانه‌ای جاسازی شده بود، كشف و راننده خودرو نیز دستگیر شد.
سردار گودرزی خاطرنشان كرد: در این خصوص یك دستگاه پرایدكه اسكورت محموله بود توقیف و یك قاچاقچی نیز دستگیر شد. 
فرمانده انتظامی استان در پایان یادآور شد: نیروی انتظامی فارس با اشراف اطلاعاتی و حضور خود در تمام نقاط استان پهناور، اجازه نمی‌دهد قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت در هیچ نقطه‌ای از استان احساس امنیت و آرامش كنند و برخورد نیروی انتظامی و دستگاه قضائی با آنان قاطع و قانونی است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی