[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۲
  • دوره جدید

نوشداروی ۶۲۸ میلیارد تومانی، روزنامه شیراز نوین

ازسوی وزارت صنعت، معدن و تجارت و بانک‌ها به صنایع فارس پرداخت شده است
نوشداروی 628 میلیارد تومانی
معاون اقتصادی استانداری فارس: 804 واحد تولیدی در انتظار دریافت 995 میلیارد تومان تسهیلات هستند 

 

یدالله رحمانی گفت: تاکنون تقاضای 804 واحد تولیدی استان از مجموع یک‌هزار و 600 واحد تولیدی که در سامانه بهین‌یاب ثبت‌نام کرده‌اند به تصویب کمیته‌های کارشناسی و کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید رسیده و برای اخذ 995 میلیارد تومان تسهیلات به سیستم بانکی معرفی شده‌اند. معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس، با اشاره به تشکیل 171 جلسه کارگروه رفع موانع تولید در این استان افزود: در این نشست‌ها مسائل و مشکلات یک‌هزار و 80 واحد تولیدی و صنعتی مورد بررسی قرار گرفت.
یدالله رحمانی در گفت‌وگو با ایرنا افزود: مجموع تصمیم‌های این نشست‌ها نیز به اتخاذ یک‌هزار و 627 مصوبه و رفع مشکل بیش از 600 واحد تولیدی استان منجر شد.
وی ادامه داد: همچنین گزارش سیستم بانکی و دبیرخانه کارگروه رفع موانع تولید حاکی از آن است که تاکنون از محل 30 هزار میلیارد تومان تسهیلات در نظر گرفته شده برای اجرای طرح رونق تولید در سال 96 در کشور، 128 میلیارد تومان به 89 واحد تولیدی که طرح‌های آن‌ها به تصویب رسیده، پرداخت شده است.
رحمانی ادامه داد: افزون بر این، براساس آمار ارائه‌شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت 128 میلیارد تومان و سیستم بانکی استان نیز به‌طور مستقیم بیش از 500 میلیارد تومان برای حل مشکل واحدهای کوچک و متوسط ظرف ماه‌های اخیر پرداخت کرده است.
وی بیان کرد: تاکنون تقاضای 804 واحد تولیدی استان از مجموع یک‌هزار و 600 واحد تولیدی که در سامانه بهین‌یاب ثبت‌نام کرده‌اند به تصویب کمیته‌های کارشناسی و کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید رسیده و برای اخذ 995 میلیارد تومان تسهیلات به سیستم بانکی معرفی شده‌اند. معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس افزود: مقرر شده امسال از محل 30 هزار میلیارد تومان تسهیلات پیش‌بینی شده، مشکلات سرمایه در گردش 10 هزار واحد تولیدی کوچک و متوسط رفع شود و سرمایه ثابت 6 هزار واحد تولیدی نیمه‌تمام با پیشرفت بالای 60 درصد و سرمایه بازسازی و نوسازی پنج‌هزار واحد تولیدی نیز تأمین شود.
رحمانی گفت: سال 95 نیز در فارس 663 میلیارد تومان تسهیلات از محل 16 هزار میلیارد تومان تسهیلات پیش‌بینی شده برای کل کشور به 482 طرح تولیدی و صنعتی این استان پرداخت و همچنین 360 میلیارد تومان تسهیلات نیز مستقیماً توسط بانک‌ها پرداخت شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی