[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۲۵
  • دوره جدید

باند سارقان خودرو در فسا متلاشی شد ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی فسا از دستگیری باند 9نفره سارقان خودرو و كشف 16دستگاه خودرو و 2دستگاه موتوسیكلت خبر داد. سرهنگ «فرج رستمی» در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو در سطح شهرستان فسا، دستگیری سارق یا سارقان احتمالی به صورت ویژه در دستور كار كارآگاهان پلیس آگاهی قرارگرفت.
وی افزود: مأموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی سوابق سارقان سابقه‌دار، موفق به شناسایی دو سارق حرفه‌‌ای شدند و در یك عملیات ضربتی، آن‌ها را دستگیر كردند.
فرمانده انتظامی فسا ادامه داد: این دو سارق پس از تحقیقات و روبه‌رو شدن با ادله پلیس، به 16فقره سرقت خودرو و 2فقره سرقت موتور سیكلت و فروش آن‌ها با همدستی 7نفر دیگر اعتراف كردند.
سرهنگ رستمی با اشاره به دستگیری همدستان این دو متهم، تصریح كرد: با تلاش مأموران، 16دستگاه خودرو مسروقه و دو دستگاه موتورسیكلت سرقتی در همین رابطه كشف و به مالباختگان تحویل داده شد.
این مقام انتظامی در پایان با اشاره به تحویل متهمان به مراجع قضائی، از شهروندان خواست نکات ایمنی پیشگیری از سرقت را رعایت کنند و در صورت برخورد با هرگونه موارد مشکوک، موضوع را از طریق تماس با تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی