[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

با رأی اعضای مجمع رئیس هیئت تکواندو فارس انتخاب شد، روزنامه شیراز نوین

مجمع انتخاباتی هیئت تکواندو استان فارس با حضور کلیه اعضا در سالن کنفرانس اداره کل برگزار گردید و رئیس این هیئت برای مدت چهار سال برگزیده 
شد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان فارس، در این مجمع سید محمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو کشور، حیدر علی کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان فارس، سید اسلام موسوی معاون توسعه امور ورزش استان، علیرضا باقری نماینده وزارت ورزش و جوانان، آرش فرهادیان مدیر امور استان های فدراسیون تکواندو، نمایندگان آموزش و پرورش، باشگاه ها، شهرستان ها، ورزشکاران، مربیان، داوران، کارشناسان ورزشی و کاندیداهای این هیئت حضور داشتند.
در این مجمع انتخاباتی پس از سخنان مدیر کل ورزش و جوانان فارس و معاون امور ورزش و اعلام برنامه کاندیدای موردنظر رأی گیری انجام شد و در نتیجه ابراهیم غیاثی با کسب 10رأی از مجموع 17رأی مأخوذه برای مدت 4سال به عنوان رئیس هیئت تکواندو استان فارس انتخاب شد.
سید رضا حمزوی دیگر کاندیدای این هیئت 7رأی به دست آورد و محمد مهدی جهانگیری، عبدالرحمن صبردل شادمان و علی رهایی دیگر کاندیداهای این هیئت قبل از انتخابات انصراف خود را اعلام نمودند.
ابراهیم غیاثی رئیس جدید هیئت تکواندو استان فارس دانشجوی دکترای حقوق بوده و هم اکنون در اداره کل تعزیرات حکومتی استان به عنوان بازرس فعالیت می‌کند.
درباره سوابق اجرایی و ورزشی ایشان می توان به سوابقی همچون مربی درجه یک تکواندو، داور درجه بین المللی، مربی سابق تیم ملی، عضو هیئت رئیسه هیئت استان در دوره‌های گذشته، ممتحن فدراسیون تکواندو و فعالیت به مدت 34سال در رشته تکواندو اشاره کرد.
گفتنی است پیش از این عبدالرحمن صبر دل شادمان مسئولیت این هیئت را به عهده داشت که با اتمام مدت چهار ساله ایشان صمد ابراهیمی به مدت 4ماه نیز سرپرستی هیئت تکواندو استان را به دست گرفت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی