[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۵
  • دوره جدید

پلیس به دنبال راز جنازه پسر جوان در باغ متروک، روزنامه شیراز نوین

 جسد پسر جوانی که با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بود، در باغ متروکه‌ای کشف شد.
به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا، ساعت 17:57 روز پنجشنبه، مأموران کلانتری 136 فرجام در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند جسد پسر جوانی داخل یک باغ متروکه در بزرگراه شهید همت (مسیر غرب به شرق)، خروجی هنگام کشف شده است.
دقایقی بعد از اعلام این خبر، محسن مدیرروستا، بازپرس کشیک قتل پایتخت به همراه اکیپ تشخیص هویت آ‌گاهی و کارشناسان پزشکی قانونی در صحنه جرم حاضر شده و مشغول تحقیقات درباره این پرونده شدند.
بررسی‌های اولیه نشان داد که جسد متعلق به پسر بیست و سه ساله‌ای است که با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده؛ همچنین آثار بریدگی روی گردن مقتول قابل مشاهده بود و کارشناسان پزشکی قانونی پس از بررسی جسد اعلام کردند حدود هفت تا 10روز از مرگ وی می‌گذرد.
همزمان با کشف جسد، تحقیقات از افرادی که پلیس را در جریان کشف جسد قرار داده بودند آغاز شد؛ اما این افراد اظهارات متناقضی را به سخن آورده و هیچ‌کدام از افراد حاضر در محل، پاسخ دقیقی درباره کشف جسد ندادند. در حالی که جسد از بیرون از باغ به هیچ عنوان قابل مشاهده نبود و برای دسترسی به آن و محوطه باغ باید از یک نردبان استفاده می‌شد. همچنین روی جسد با یک تشک و بنر پوشانده شده بود.
کارآگاهان در تحقیقات تکمیلی هویت مقتول را شناسایی کرده و متوجه شدند خانواده وی 10روز قبل از کشف جسد، مفقود شدن وی را اعلام کرده بودند.
در نهایت، جسد مقتول با دستور محسن مدیرروستا، بازپرس امور جنایی تهران برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد. پنج نفر از مظنونان این پرونده بازداشت شدند و برای ادامه تحقیقات در اختیار مأموران اداره آگاهی قرار گرفتند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی