[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۲۷
  • دوره جدید

استقلال خوزستان صددرصد در لیگ می‌ماند، روزنامه شیراز نوین

سرمربی استقلال خوزستان معتقد است تیمش قطعاً در لیگ می‌ماند. عبدالله ویسی بعد از دیدار مقابل استقلال و شکست سه بر صفر تیمش گفت: با توجه به شرایط استقلال و اینکه این هفته‌ها خوب نتیجه می‌گیرد، بازی خوبی انجام دادند. چند مصدوم داشتیم و تمام توانمان را گذاشتیم اما نتوانستیم به هدفمان برسیم.
به نقل از فارس، وی افزود: در این مسابقه پنج بازیکنمان را نداشتیم، میانگین سنی ما بسیار پایین بود،‌ امیدوارم بازیکنان مصدوم هرچه زودتر آماده شوند و به مسابقات آینده برسند تا بتوانیم از پایین جدول کنده شویم و شرایط بهتری پیدا کنیم.
سرمربی استقلال خوزستان درمورد اینکه ‌آیا استقلال خوزستان در لیگ برتر می‌ماند تصریح کرد: صددرصد می‌ماند. جام حذفی پیش‌روی ما قرار دارد و باید 4-3بازیکن خوب جذب کنیم تا بتوانیم با قدرت به فینال برویم و یک فوتبال قوی به نمایش بگذاریم تا مردم خوزستان را شاد و شادتر کنیم. 
ویسی در ادامه صحبت‌های خود عنوان کرد: استقلال قطعاً بهتر از ما بازی کرد و لایق این پیروزی بود. این نوع بازی کردن عادی بود؛ چراکه استقلال در شرایط خوبی قرار داشت و از طرفی، ما غایبان خوبی داشتیم، پنج مهره اصلی ما غایب بودند. 
وی یادآور شد: نیاز مبرم به جذب بازیکن داریم تا بتوانیم خودمان را تقویت کنیم،‌ در ادامه مسابقات کار سخت‌تر خواهد شد و باید آماده رقابت با حریفان باشیم. 
سرمربی استقلال خوزستان درمورد دلیل جذب عادل کلاه‌کج تصریح کرد: کلاه‌کج بازیکن استقلال خوزستان بوده و تجربه زیادی دارد، این مسئله باعث شد او را جذب کنیم، ما در نقل و انتقلالات مشکل داریم،‌ سابقه بد تیم ما و حاشیه‌هایی که وجود داشته باعث شده بازیکنان به تیم ما نیایند یا اینکه برای حضور در تیم ما درخواست پول نقد کنند که در این شرایط جذب بازیکن بسیار سخت است. 
وی افزود:‌ صددرصد در لیگ ماندنی هستیم. مردم خوزستان نگران و ناراحت نباشند.
ویسی در مورد عملکرد داور بازی عنوان کرد: در بدترین شرایط که داوران مرتکب اشتباه شدند. سعی کردم انتقادی بیان نکنم. در این شرایط هم در مورد داوری صحبت نمی‌کنم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی