[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۷
  • دوره جدید

ریاست رضوانی در فدراسیون شنا ۴سال تمدید شد، روزنامه شیراز نوین

محسن رضوانی برای 4سال دیگر به عنوان رییس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو انتخاب شد. به گزارش «ورزش سه»، مجمع انتخاباتی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو از ساعت ١٠صبح دیروز در آکادمی ملی المپیک و به ریاست محمدرضا داورزنی معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش آغاز شد.
7کاندیدا به نام کاوه احمدی، رضا حبیبی، مهرزاد خلیلیان، حامد رضاخانی، محسن رضوانی، رضا فاطمی مقدم و مجید مشتاق عشق برای ریاست فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو معرفی شده بودند تا با یکدیگر رقابت کنند.
مهرزاد خلیلیان که از وی به عنوان یکی از کاندیداهای جدی ریاست فدراسیون و گزینه وزارت ورزش نام برده می‌شد، در مجمع حضور نداشت تا غایب بزرگ انتخابات لقب بگیرد. البته به گفته دبیر مجمع خلیلیان به دلیل کسالتى که داشته، در مجمع غایب است.
کاوه احمدی نخستین کاندیدایی بود که پشت تریبون رفت و انصراف خود را به نفع محسن رضوانی اعلام کرد. همچنین در ادامه مجید مشتاق عشق بعد از چند دقیقه صحبت کردن انصراف خود را اعلام کرد.
بدین ترتیب رأی‌گیری برای انتخاب رییس جدید فدراسیون با رقابت 4کاندیدا یعنی رضا حبیبی، حامد رضاخانی، محسن رضوانی و رضا فاطمی مقدم آغاز شد.
در نهایت، محسن رضوانی که به تازگی دوره ریاستش به پایان رسیده بود، توانست با ٣٩رأی از ٤٢رأى مجموع برای 4سال دیگر به عنوان رییس جدید فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو انتخاب شود. همچنین رضا حبیبى، حامد رضاخانى و رضا فاطمى مقدم هر کدام یک رأی کسب کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی