[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۳۰
  • دوره جدید

همه روزهای ما باید روز بصیرت باشد، روزنامه شیراز نوین

نماینده مردم داراب و زرین‌دشت در مجلس گفت: ۹ دی متعلق به همه مدافعان اندیشه‌های امام (ره) و رهبری معظم انقلاب است و باید این‌گونه مناسبت‌ها را به آوردگاه وحدت و همدلی و قدرت‌نمایی باشکوه ملت تبدیل کنیم.
رضا انصاری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، ضمن گرامیداشت روز نهم دی ماه اظهار داشت: تاریخ پرفرازونشیب ایران اسلامی نشان داده ملت انقلابی و معتقد به آرمان‌های امام(ره) همواره با نگاه تیزبینانه خود رصدکننده مسیر پویا و رو به جلو انقلاب اسلامی هستند و هرجا ارزش‌ها، باورها و آرمان‌هایشان در معرض آسیب باشد، جانانه به میدان می‌آیند. 
وی با اشاره به اینکه در طول سال‌ها صفوف مدافعان ارزش‌های دینی فشرده، محکم و منسجم بوده است، گفت: نهم دی ماه واکنشی بود به کنش‌هایی که رنگ و بوی ضدیت با ارزش‌ها، اصول و آرمان‌های انقلاب اسلامی را به خود گرفته بود.
نماینده مردم داراب و زرین‌دشت در مجلس شورای اسلامی افزود: این روز متعلق به همه مدافعان اندیشه‌های امام (ره) و رهبری معظم انقلاب است و همگان باید تلاش کنیم این‌گونه مناسبت‌ها را به آوردگاه وحدت و همدلی و قدرت‌نمایی باشکوه ملت تبدیل کنیم.
انصاری با بیان اینکه پایندگی، بالندگی و پویایی حرکت رو به جلوی نظام جمهوری اسلامی در سطوح خرد و کلان به اتحاد و همدلی وابسته است، بیان کرد: همه روزهای ما باید روز بصیرت به معنای حقیقی کلمه باشد تا در پرتو رهنمودهای رهبر معظم انقلاب با تشخیص دقیق منافع و مصالح در جهت توسعه همه‌جانبه کشور حرکت کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی