[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

عضو شورای‌عالی انقلاب فرهنگی: مردم انقلاب را دارایی خود می‌دانند ، روزنامه شیراز نوین

عضو شورای‌عالی انقلاب فرهنگی گفت: ۹ دی انقلاب سوم مردم ایران بود که نشان از بصیرت و شناخت درست ملت داشت. به گزارش خبرنگار مهر، عزت‌الله ضرغامی عصر شنبه در تجمع حماسه بزرگ ۹ دی تأکید کرد: حضور مردم حماسه ۹ دی را دائمی می‌کند و باید از مردم شیراز بابت راهپیمایی ۸ دی ۸۸ تشکر کرد؛ زیرا انگیزه دیگر شهرها به‌خصوص تهران به‌عنوان کانون فتنه که در چند خیابان بود را بیشتر کرد.
وی ادامه داد: ۹دی انقلاب سوم، بصیرت و عمق‌بخشی در دورانی که گرد و خاک ایجاد می‌شود، شما توانستید حق را تشخیص دهید که برخی بزرگان نتوانستند و یا ساکت ماندند؛ هرچند که برخی سران فتنه شدند. عضو شورای‌عالی انقلاب فرهنگی یادآور شد: تقلب رمز فتنه بود؛ زیرا ۱۱ میلیون رأی جای تقلب نیست و برخی از همین فتنه‌گران برگزارکنندگان انتخابات گذشته بودند و می‌دانستند که این تقلب ممکن نیست. ضرغامی ادامه داد: مگر اختلاف رأی ریاست جمهوری روحانی که حدود ۲۰۰ هزار رأی بود، کسی اعتراض کرد و یا سال ۸۴ که اختلاف کم بود، چرا برگزارکنندگان انتخابات به اعتراض کروبی توجه نکردند. وی تأکید کرد: وزیر کنونی که مسئول ستاد بود در حضور رهبری اعلام کرد که امکان تقلب نیست اما حاضر نیست همین جمله را به مردم بگوید. عضو شورای‌عالی انقلاب فرهنگی افزود: یک مدل کلاسیک انقلاب رنگی را مد نظر داشتند و همان شب اعلام نتیجه، من به سراغ موسوی رفتم اما از من پخش مستقیم سیما را خواست و من از او خواستم که به مردم بگوید درگیری نکنید.
وی ادامه داد: امروز مباحث نادرست و دروغ در فضای مجازی در حال پخش است و جوانان باید واقعیت را بدانند. ضرغامی تأکید کرد: در تهران رأی موسوی بیشتر از احمدی‌نژاد بود و فتنه‌گران همین را به کل کشور برابر کردند و باعث هرج و مرج در کشور گردیدند. عضو شورای‌عالی انقلاب فرهنگی یادآور شد: تجمعات امروز موضوع تازه‌ای نیست و بارها در تهران موضوع تجمع طلبکاران بانکی را شاهد بودیم.
وی افزود: مردم با انقلاب، رهبری و خون شهدا پیمان بستند و حضور امروز مردم کشور در ۹ دی بار دیگر توطئه دشمنان را خنثی کرد. عضو شورای‌عالی انقلاب فرهنگی تأکید کرد: مردم گلایه‌مند هستند و سخت زندگی را اداره می‌کنند اما انقلاب را دارایی خود می‌دانند نه مسئولین؛ زیرا قدرت مسئولین نیز از مردم است. ضرغامی افزود: اعتراض مردم به مشکلات، مقابله با نظام نیست؛ زیرا یک فرد و یک سازمان برابر نظام نیست اما انتقاد هم باید سازنده باشد. وی تصریح کرد: امروز در ۴۰ سالگی نظام باید به گذشته و فعالیت‌های انجام شده توجه کرد و مشکلات را با برنامه‌ریزی برطرف کنیم و امروز نظام اداری دچار پوسیدگی شده و رفتار کارمندی مشکل بزرگ کشور شده است.
عضو شورای‌عالی انقلاب فرهنگی تأکید کرد: کار و تلاش جهادی تنها راه رفع مشکلات است که باید به آن توجه شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی