[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

آماده‌باش کارشناسان بودجه، روزنامه شیراز نوین

لایحه بودجه سال 1397 در جلسه‌ای به ریاست مهندس تاجگردون رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس و با حضور مهندس سلحشوری معاون هماهنگی برنامه و بودجه و کارشناسان بودجه این معاونت مورد بحث و بررسی ویژه قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس، در ابتدای این جلسه مهندس علی سلحشوری معاون هماهنگی برنامه و بودجه به بیان مواردی از ویژگی‌های لایحه بودجه سال 1397 پرداخت.
در ادامه مهندس تاجگردون رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس با بیان اینکه کارشناسان معین و بخشی معاونت هماهنگی برنامه و بودجه موظف‌اند در هنگام تعیین پروژه و مبادله موافقت‌نامه‌های عمرانی با نهایت دقت کارشناسی، وظایف خود را انجام دهند، بر ضرورت تسریع در مبادله موافقت‌نامه‌های اعتبارات قانون استفاده متوازن از امکانات کشور تأکید کرد.
وی از اهمیت و لزوم بازدید پروژه‌های عمرانی توسط کارشناسان بودجه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس خبر داد و خاطرنشان ساخت: کارشناسان بخشی معاونت هماهنگی برنامه و بودجه می‌بایست در هنگام تخصیص پروژه‌های عمرانی، کاملاً به پروژه‌های مذکور اشراف و با نظر کارشناسی تخصیص پروژه‌ها را مدیریت نمایند.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس در عین حال خطاب به کارشناسان بودجه این سازمان یادآور شد: کارشناسان بودجه در جلساتی که شرکت می‌نمایند ضرورت دارد که کاملاً به موضوعات جلسه اشراف کامل داشته باشند.
مهندس تاجگردون در بخش پایانی سخنانش پیرامون ویژگی‌های لایحه بودجه سال 1397، سخنانی را بیان کرد و همه کارشناسان بودجه را مکلف کرد در این خصوص اطلاعات لازم را داشته باشند.
لازم به ذکر است، در پایان این جلسه که حدود ۲ ساعت به طول انجامید، مقرر گردید طی جلسه‌ای توسط رؤسای گروه‌های بودجه معاونت هماهنگی برنامه‌ریزی و بودجه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس، برنامه‌ریزی لازم جهت بازدید کارشناسان معین از پروژه‌های شهرستان در اواخر دی‌ماه سال جاری صورت پذیرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی