[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۷
  • دوره جدید

رئیس کل دادگستری استان فارس: حساب اغتشاش‌گران با معترضان صنفی جداست، روزنامه شیراز نوین

با افرادی که به بهانه اعتراضات صنفی دست به اغتشاش زده و اقدام به برهم زدن نظم عمومی می‌کنند مطابق قانون برخورد می‌شود.
رئیس کل دادگستری استان فارس با تقدیر از مردم استان فارس که با درک سیاسی و آگاهی خود صفوف خود را با مخلان نظم عمومی و معاندان نظام جدا کرده‌اند، گفت: با افرادی که از احساسات مردم در پیگیری حقوق صنفی سوء استفاده کرده و زمینه برهم زدن نظم و امنیت را ایجاد می‌کنند با سرعت و قاطعیت در چارچوب قانون برخورد خواهد شد. علی القاصی با بیان این که دستگاه‌های  قضایی، امنیتی و انتظامی اجازه نخواهد داد که مردم آلت دست عوامل داخلی و خارجی دشمنان انقلاب قرار گیرند، گفت: به حمداله در استان فارس و شهر شیراز شاهد هیچ گونه تجمع سازمان یافته یا میدانی نبودیم، اما برخی افراد که با انتشار مطالب گسترده در فضای مجازی و نشر فراخوان به تجمع‌های غیرقانونی و هنجارشکنی دعوت کرده‌اند مورد رصد و شناسایی قرار گرفته‌اند و تحت تعقیب قضایی قرار گرفته و می‌گیرند.
وی با بیان این که اندک افراد فریب خورده دشمنان نیز دستگیر شده‌اند گفت: متأسفانه پیگیری‌های  صنفی مردم و انتقادات اقتصادی آنان زمینه تصفیه حساب‌های  ضد انقلاب داخل و خارج و سلطنت‌طلبان قرار گرفت و افراد معلوم الحال با همین عنوان اقدام به تحرکات ساختار‌شکن و تهییج مردم کردند که این افراد تحت اشراف کامل امنیتی مورد رصد قرار دارند. نماینده عالی قوه قضائیه در استان فارس با تأکید بر این که مردم باید نسبت به اقدامات اراذل و اوباش و ضد انقلاب داخل و خارج هوشیار و آگاه باشند، گفت: مردم باید به مانند سال 88 با بصیرت خود خطوط را از معاندان جدا کنند. القاصی تصریح کرد: متأسفانه شاهد شکل گیری شایعات و عملیات روانی دشمن هستیم و لازم است مردم نسبت به پیام‌های هدفمند روانی که به قصد تشویش اذهان منتشر می‌شود، هوشیار باشند. وی همچنین از اختصاص شعب ویژه رسیدگی به جرائم برهم زنندگان نظم و امنیت خبر داد و تصریح کرد: پرونده این افراد بدون هیچ اغماض رسیدگی خواهد شد، چرا که اغماض به این افراد زمینه تجری بیشتر اخلال گران نظم و امنیت می‌شود.
رئیس کل دادگستری استان فارس در ادامه تأکید کرد: این نظام با حضور و پشتوانه مردم شکل گرفته است و بی شک هیچ کس دلسوز‌تر از مردم برای حفظ و صیانت از دستاوردهای نظام نیست و نباید خلاء‌های  ایجاد شده به واسطه مشکلات اقتصادی باعث جدایی مردم از نظام شود. القاصی همچنین رسالت مسئولین را خدمت به مردم دانست و یادآور شد: مسئولین و دولت‌مردان باید بدانند که با پشتوانه مردم در رأس امور قرار گرفته‌اند و باید خدمت به مردم را در اولویت اصلی خود به خصوص رفع مشکلات اقتصادی قرار دهند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی