[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۲
  • دوره جدید

اولین المپیاد ورزش همگانی در فارس برگزار می‌شود، روزنامه شیراز نوین

 
مدیر گروه ورزش همگانی اداره کل گفت: در راستای ایجاد انگیزه در بین اقشار مختلف جامعه اولین المپیاد ورزش همگانی در سطح استان فارس برگزار می‌گردد.
به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان فارس، روح الله نجمی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل با بیان این مطلب اظهار داشت: براساس اعلام معاونت ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان و همچنین افزایش و ایجاد انگیزه در بین اقشار مختلف جامعه به منظور گرایش به ورزش قرار است اولین المپیاد ورزش همگانی در 9 رشته ورزشی برگزار گردد.
وی بیان کرد: این المپیاد در رشته‌های ورزشی داژبال، طناب‌زنی، طناب‌کشی، دارت، والیبال سه‌نفره، دو صحرانوردی، روپایی و دو رشته ورزشی در بازی‌های بومی و محلی برگزار می‌شود.
نجمی همچنین افزود: برابر هماهنگی‌های صورت‌گرفته مقرر شده است این المپیاد از یکم تا سی‌ام بهمن ماه سال جاری هم‌زمان با ایام دهه مبارک فجر در سطح شهرستان‌های استان فارس برگزار شود.
مدیر گروه ورزش همگانی اداره کل گفت: در همین راستا جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی برگزاری اولین المپیاد ورزش همگانی صبح روز یکشنبه 10 دی ماه با حضور محسن سالاری معاون توسعه امور ورزش، رؤسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها و برخی رؤسای هیئت‌های ورزشی استان مرتبط با این المپیاد در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد و در جهت هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن آن تصمیماتی اتخاذ گردید.
روح‌الله نجمی در پایان تصریح کرد: ازجمله مصوبات این گردهمایی تشکیل جلسه شورای ورزش همگانی توسط مسئولان ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌های فارس با حضور فرماندار هر شهرستان بود که با تشکیل این جلسه راهکارهای مناسب جهت برگزاری این المپیاد اتخاذ گردد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی