[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۲
  • دوره جدید

شهرزاد مظفر: به بازی تدارکاتی با تیم‌های آسیایی نیاز داریم، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان گفت: برای آماده‌سازی جهت حضور در جام ملت‌ها به بازی تدارکاتی با تیم‌های آسیایی نیاز داریم.
شهرزاد مظفر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: بازی اول ما در دور برگشت لیگ برابر تیم قدرتمند ملی‌حفاری برگزار شد. پیروزی برابر این تیم برای ما بسیار مهم بود و باید سه امتیاز این بازی را به دست آوردیم تا جایگاه خود را در جدول بهتر کنیم. وی افزود: بازیکنان تیم دانشگاه از موقعیت‌ها به خوبی استفاده کردند و با همدلی و انگیزه بالا توانستند نتیجه بسیار خوبی در این بازی حساس به دست بیاورند.
سرمربی تیم دانشگاه آزاد یادآور شد: تمام تلاش ما این است که پیروزی‌های خود را تداوم ببخشیم، اگرچه در لیگ امسال نمی‌توان پیش‌بینی داشت.
تیم دانشگاه آزاد در ادامه مسابقات لیگ این هفته به مصاف تیم البرز زنجان می‌رود. تیمی که در بازی پیشین خود 33گل دریافت کرد. مظفر در این‌باره تأکید کرد: در بازی پیش رو به مصاف تیم البرز زنجان می‌رویم. بازی آسانی خواهد بود، اما به شخصه علاقه‌ای ندارم این تعداد گل را به تیم حریف بزنیم. البته برای ما هم پیش آمده که نزدیک به 20گل زده باشیم.
وی تصریح کرد: بارها پیش آمده که تکلیف تیم قهرمان را در جدول رده‌بندی تفاضل گل‌ها مشخص کرده است. به هرحال تیم‌ها به دنبال زدن گل بیشتر هستند، اما از سوی دیگر باید استانداردها را رعایت کنیم.
سرمربی تیم دانشگاه آزاد اظهار داشت: در تیم‌هایی مثل البرز بایکنان جوانی هستند که شاید با کسب چنین نتایجی از ادامه راه دلسرد شوند. شاید این نتایج آنها را از بازی کردن منزجر کند. امیدوارم ساز و کارهای لیگ به گونه‌ای شود که تیم‌ها با توانایی و قدرت بیشتری در مسابقات حضور پیدا کنند. البته این را هم باید در نظر گرفت که سال‌های پیش تعداد تیم‌هایی از این دست بیشتر بود، اما لیگ امسال واقعاً قوی‌تر از سال‌های قبل است.
مظفر درباره برنامه‌های تیم ملی بانوان گفت: ما بازی‌های تدارکاتی با تیم ملی روسیه داریم. روسیه یکی از بهترین تیم‌های جهان است و فرصت بازی با این تیم برای ما مغتنم به شمار می‌رود. در این دیدارها می‌توانیم بازیکنان را به خوبی محک بزنیم.
وی افزود: از فدراسیون فوتبال تشکر ویژه دارم که شرایط خوبی برای آماده‌سازی تیم فراهم کرده است. در این رابطه به دنبال برگزاری دیدارهای دوستانه‌ای نیز با تیم‌های چین، تایلند و حتی ژاپن هستیم.
سرمربی تیم ملی فوتسال ادامه داد: تیم ملی ایتالیا اعلام آمادگی کرده است در جام ملت‌های آسیا با حریفان آسیایی روبه‌رو هستیم که سبک بازی‌های آنها با اروپایی‌ها متفاوت است برای حضوری موفق در جام ملت‌های آسیا، به دیدارهای تدارکاتی با آسیایی‌ها نیاز داریم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی