[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۱
  • دوره جدید

بعیدی‌نژاد: ترامپ به فکر گرسنگان کشور خودش باشد، روزنامه شیراز نوین

سفیر ایران در لندن در واکنش به آخرین توئیت رئیس‌جمهور آمریکا که مردم ایران را «گرسنه» خطاب کرده است، گفت که ترامپ به‌‌جای توهین‌های بی‌سابقه به ملت ایران به گرسنگان کشور خودش کمک کند.
به گزارش ایسنا، متن یادداشت کوتاه حمید بعیدی‌نژاد که در کانال تلگرامش منتشر شده است، به این شرح است: «آمریکا و غرب خوب می‌دانند که ما خواهیم توانست مشکلاتمان را خودمان حل کنیم اما عجیب آنجاست که ترامپ که پیش از این در توهینی آشکار، ملت ایران را «ملتی تروریست» خوانده بود، حالا به بهانه دلسوزی منافقانه با شرکت‌کنندگان در تجمعات اعتراض‌آمیز در ایران، در توهینی دیگر ملت ایران را «ملتی گرسنه» که نیاز به ترحم دارند خوانده است.
این در حالی است که او رئیس‌جمهور کشوری است که با داشتن عنوان بزرگ‌ترین اقتصاد قدرتمند جهان، مردمش سال‌هاست با گرسنگی دست‌وپنجه نرم می‌کند و اختلاف طبقاتی در آن بیداد می‌کند. بنا به آمار رسمی ازجمله اطلاعات سازمان آمریکایی امداد برای کمک به گرسنگان آمریکا (فیدینگ آمریکا) که هر کس می‌تواند با یک جست‌وجوی ساده در اینترنت به آن دسترسی داشته باشد، از هر هشت نفر جمعیت آمریکا یک نفر گرسنه است. بر اساس این آمار وحشتناک، 42 میلیون نفر از مردم آمریکا در گرسنگی به سر می‌برند که 13 میلیون نفر از آنان از کودکان و بیش از پنج میلیون نفر از آنان از سالمندان هستند.
آیا بهتر نیست به‌جای این توهین‌‌های بی‌سابقه از سوی رئیس‌جمهور یک کشور به ملتی سرافراز در طول تاریخ، وی از ملت ایران بخواهد که برای کمک به گرسنگان آمریکا به این کشور کمک کنند؛ ملت ایران با وجود مشکلات خود، دست کمک او را رد نخواهند کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی