[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۵۴۵
  • دوره جدید

معاون امنیتی استانداری فارس: گلایه‌های مردم را باید شنید و پاسخگو باشیم ، روزنامه شیراز نوین

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: مردم صاحبان اصلی کشور و انقلاب هستند و این شعار نیست و همه موظفیم هر حرفی که مردم دارند، بشنویم.
هادی پژوهش جهرمی، در گفت و گو با ایرنا، با اشاره به ناآرامی‌های  اخیر در برخی شهرهای کشور و استان فارس افزود: مردم ایران از هر قومیتی به اقتدار، بزرگی و عظمت ایران اسلامی پایبند و متعهد هستند.
وی ادامه داد: امروز مردم در حوزه معیشتی و اداری گلایه‌مند هستند و باید این گلایه‌ها را شنید و نسبت به پاسخگویی مناسب و رفع آنها اقدام کرد.
معاون استانداری فارس گفت: در جریان بیان این خواسته‌ها خصوصاً جوانان ما باید مراقب باشند که بازیچه دست عواملی که در بیرون از کشور نشسته‌اند و عوامل نفوذی داخل کشور که ردپای آنها در این اتفاقات دیده شده و هدفشان پیاده‌سازی منویات سازمان‌های  جاسوسی است، قرار نگیرند.
پژوهش جهرمی ادامه داد: برخی جریان‌ها مانند سلطنت‌طلب و جریان نفاق که امتحانشان را نزد مردم پس داده و مردود شده‌اند و برخی شیخ‌نشین‌های حاشیه خلیج فارس هم خواستار ایران ضعیف و چند تکه هستند، چرا که آنها اقتدار ایران را نمی‌خواهند و به دنبال این هستند که ناکامی‌هایی‌که در منطقه داشته‌اند را این‌گونه جبران کنند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس افزود: باید مراقبت کنیم که بازیچه دست این جریانات نشویم و ناخواسته به مجری طرح‌ها و القائات سازمان‌های  جاسوسی دشمن تبدیل نشویم.
پژوهش جهرمی اضافه کرد: ما نیز به عنوان مسئولان دولتی باید مراقبت کنیم و مشکلات مردم را ببینیم و به دنبال حل آن باشیم و در فساد اداری و اقتصاد که بیشترین گلایه مردم است رسیدگی و نسبت به حل آنها اقدام کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی