[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۲۴
  • دوره جدید

مطالبات مردم باید پیگیری شود، روزنامه شیراز نوین

جلسۀ معارف اسلامی مدیران شهر صدرا به میزبانی معاونت محترم امور بانوان فرمانداری شیراز  برگزار شد 
حجت الاسلام و المسلمین حسین نژادیان در ابتدا جلسه با توجه به اعتراضات اخیر بیان نمود: قسمتی از عوامل مربوط به این اعتراضات مربوط به مسئولین می‌باشد.  اینکه ما بگوییم گرانی نیست، تورم نیست، بی‌کاری وجود ندارد دور از واقعیّت است، متأسفانه بی‌توجهی بعضی از مسئولین باعث شده که نا رضایتی‌ها بیشتر شود.
وی در ادامه افزود: بعضی از اعتراضات مردم در رابطه با گرانی‌ها و مشکلات اقتصادی و بیکاری به حق است، اما متأسفانه کار به جایی رسیده که دشمنان و منافقان لا به لای این اعتراضات نفوذ کرده‌اند و موجب زخمی و کشته شدن برخی از مردم و همچنین تخریب اموال عمومی شده‌اند. 
رئیس جلسۀ هفتگی معارف اسلامی مدیران شهر صدرا بیان نمود:  مسئولین و نمایندگان باید به حرف و درد دل مردم گوش دهند. بنده تقاضا دارم مردم و مسئولین بیانات و راهنمایی‌های رهبر فرزانۀ انقلاب با دقّت مورد توجّه قرار دهند و ما مطمئنیم که خواب آشفتۀ دشمنان و معاندان و منافقان محقق نخواهد شد. 
امام جمعۀ صدرا در ادامه افزود: مسئولین باید مطالبات به حق مردمی را خوب تحلیل کنند و حواسشان به نظام و انقلابی که دستمایۀ فداکاری‌های  مردم و خون شهداء است، باشند. این بحران و فتنه هم مثل گذشته از بین خواهد رفت، مقابلۀ با آن باعث عزت و اقتدار بیشتر نظام و مقدسات جمهوری اسلامی می‌گردد.
در ادامۀ دکتر سعیدی معاون سیاسی و امنیّتی فرمانداری ضمن تقدیر و تشکر از امام جمعۀ  صدراکه موجب ایجاد هم دلی و هماهنگی میان ادارات مستقر در شهر صدرا شده‌اند، بیان نمود: همانطور که گفته شد این اعتراضات مردمی در چند روز گذشته یک هشدار و زنگ خطر برای مسئولین است که مطالبات مردمی را بدانند و به آنها توجه کنند.
وی در ادامه بیان نمود: وظیفۀ همۀ مدیران و مسئولین و دلسوزان نظام این است که سعی کنند مردم را به رفاه و همدلی و واقعیّت‌ها دعوت کنند. 
همچنین بیان داشت: تمامی افرادی که به عنوان لیدر و سرگروه در چند روز گذشته طی این اغتشاشات دستگیر شده‌اند همه از افراد وابسته به معاندین و مجرمین سابقه دار بودند که تنها هدفشان عملی کردن خواسته‌های دشمن بود. 
در بسیاری از شهر‌ها نیز مردم به خیابان‌ها آمدند و نشان دادند که همیشه در کنار حکومت و مسئولین  هستند و ایستادگی خواهند کرد.
وی در ادامه اظهار نمود: گاهی اوقات ممکن است تجمعاتی بلکه کوچک شکل بگیرد و افرادی مطالبۀ حقشان را کنند، همین موارد کوچک را هم نباید نادیده گرفت و به کوچک‌ترین خواسته‌های مردم باید رسیدگی و پیگیری نمود.
دکتر سعیدی در پایان افزود: تا خانواده‌های معظم شهداء، دلسوزان نظام و مسئولین دلسوز و همچنین مردم آگاه و نهایتاً در رأس این نظام مقام عظمای ولایت هستند و حضور دارند قطعاً هیچ کدام از نقشه‌های دشمن عملی نمی‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی