[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۲۴
  • دوره جدید

سیلی مدیرعامل تیم جنوبی به صورت مربی مهرام!، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل باشگاه پتروشیمی بندرامام تأیید کرده که در پایان بازی به دلایل شخصی به صورت مربی حریف سیلی زده است! به گزارش «ورزش سه»، در یکی از حساس‌ترین بازی‌های لیگ برتر بسکتبال تیم‌های مهرام و پتروشیمی به مصاف یکدیگر رفتند. در حالی که تیم جنوبی در این فصل هنوز یک باخت هم در کارنامه نداشت، در این مسابقه با یک امتیاز اختلاف مقابل مهرام شکست را پذیرا شد.
بلافاصله بعد از بازی، اخباری منتشر شد که مدیرعامل باشگاه پتروشیمی بندرامام به صورت سرمربی مهرام سیلی زده است. این موضوع حتی در گزارش زنده رادیویی نیز اعلام شد.
شاپور یاوری، مدیرعامل باشگاه جنوبی، خودش هم در مصاحبه این مسئله را تأیید کرده و در این باره به تسنیم گفته است: «اتفاقی که افتاد به‌خاطر یک اختلاف شخصی و دلخوری بود که از مدت‌ها پیش از سرمربی مهرام به دل داشتم. او حرکت تحریک‌آمیزی انجام داد و من هم با او برخورد کردم. به هر حال من هم انسان هستم و صبرم حدی دارد. من سیلی زدن به ایشان را به هیچ وجه کتمان نمی‌کنم ولی این اتفاق بعد از بازی افتاد و ربطی به شخص دیگری نداشت.»
جالب اینکه مصطفی هاشمی، سرمربی مهرام که به نظر می‌رسد از حرکت عجیب مدیرعامل باشگاه حریف شوکه شده، واکنش تندی به ماجرا نداشته و سعی کرده فعلاً از روی این مسئله عبور کند: «اتفاق خاصی نیفتاده ‌است و بهتر است درباره مسائل فنی مسابقه صحبت ‌کنیم. این حرف‌ها در شأن بسکتبال نیست. باید دید کلان‌تر داشته باشیم و به مسائل فنی بسکتبال برسیم که به نفع این رشته است.»
به هر حال باید دید با توجه به تأیید این برخورد فیزیکی از سوی مدیرعامل باشگاه پتروشیمی، کمیته انضباطی فدراسیون بسکتبال چه برخوردی با این ماجرا خواهد داشت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی