[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۶۹
  • دوره جدید

از شایعه‌سازان شکایت می‌کنم، روزنامه شیراز نوین

هافبک تیم فوتبال استقلال به مطرح شدن شایعه خداحافظی‌اش از این تیم واکنش نشان داد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در چند روز اخیر بحث خداحافظی خسرو حیدری، پژمان منتظری و سیدمهدی رحمتی با پیراهن استقلال در پایان فصل مطرح شده که این بازیکنان به دلیل اینکه دیگر جایی در استقلال نخواهند داشت، شاید تصمیم به خداحافظی با پیراهن این تیم بگیرند. در همین راستا به موضوع خداحافظی حیدری بیشتر پرداخته شده است تا جایی که عنوان شده هافبک استقلال تصمیم نهایی‌اش را برای وداع با فوتبال گرفته است.
حیدری در واکنش به این شایعات به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: چنین چیزی صحت ندارد و بهتر است حاشیه‌سازان دست از سر استقلال و من بردارند. اتفاقاً از زمانی که وینفرد شفر به استقلال آمده، بهترین بازی‌هایم را به‌خصوص در دربی 85 برای این تیم انجام دادم. در یکی دو بازی اخیر هم تنها به‌خاطر مسائل تاکتیکی بازی نکردم. من با قدرت در تمرینات حضور دارم و تمرکزم روی موفقیت تیم است.
وی در ادامه افزود: من یک سال دیگر با استقلال قرارداد دارم و اصلاً به خداحافظی فکر نمی‌کنم. ضمن اینکه از رسانه‌هایی که چنین خبری را منتشر کرده‌اند، شکایت خواهم کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی