[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۲۴
  • دوره جدید

سعید علی‌حسینی: به‌زودی به وزنه‌برداری برمی‌گردم ، روزنامه شیراز نوین

نایب‌قهرمان وزنه‌برداری جهان گفت: پارگی مینیسک چیز خاصی نیست و به‌زودی به وزنه‌برداری برمی‌گردم. سعید علی‌حسینی در گفت‌وگو با ایسنا درباره عمل جراحی خود و بازگشت مجدد به تمرینات وزنه‌برداری بیان کرد: پارگی درجه سه مینیسک بود که نیاز به عمل جراحی داشت و وقتی با پزشکان مشورت کردم گفتند الان بهتر است عمل کنم تا نزدیک مسابقات دیگر اذیت نشوم.
او ادامه داد: از آنجاکه مدت زمان خوبی برای ریکاوری دارم، تصمیم بر این شد که عمل جراحی کنم.
علی‌حسینی در مورد آغاز مجدد تمریناتش گفت: چیز مهمی نیست و آن قسمت که پارگی داشت را برداشتند. دکتر رازی گفت، 3 تا 6 هفته باید استراحت کنم. البته استراحت مطلق نیست و بر روی عضلات بالاتنه کار خواهم کرد.
او افزود: پارگی مینیسک چیز خاصی نیست و می‌توان راحت برگشت. با توجه به اینکه تمرینات بالاتنه را انجام خواهم داد مشکلی نیست و ان‌شاءالله به‌زودی برمی‌گردم. حتماً با کادرفنی جدید برنامه خوبی می‌چینیم تا در بازی‌های آسیایی و قهرمانی جهان خوب ظاهر شوم.
وزنه‌بردار فوق‌سنگین ایران در مورد تغییر کادرفنی تیم‌ملی بزرگسالان گفت: تصمیماتی بود که فدراسیون گرفته و من هم تابع آن هستم. به آقای برخواه تبریک می‌گویم. ان‌شاءالله دوره موفقیت‌آمیزی هم با او داشته باشیم و بتوانیم برای ایران افتخارآفرین باشیم.
علی‌حسینی با اشاره به اینکه هفته پایانی لیگ برتر وزنه‌برداری را از دست داد، تأکید کرد: دیگر شرایطم که این طور شد، کاظمی‌نژاد، سرمربی تیم مناطق نفت‌خیز جنوب کمک کرد برای بازی‌های آسیایی آماده شوم تا زانویم بدتر از این نشود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی