[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۲۴
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

صبح خود را با شور و هیجان آغاز می‌کنید، دوست دارید دنیا را فتح کنید اما مراقب باشید، زیرا امروز زمان خوبی برای عمل کردن، به خصوص در زمینه کاری‌تان نیست و ممکن است به مشکل بربخورید. پینشهاد می‌کنیم این انرژی را برای رابطه عاطفی‌تان خرج کنید. دست عشق زندگی‌تان را بگیرید و با او به مکانی که برای هر دویتان خوشایند است، بروید. یکی از دوستانتان با شما تماس می‌گیرد اما از شوخی با او به شدت بپرهیزید.

اردیبهشت

اگر می‌خواهید شریک زندگی‌تان را شاد ببینید، سعی کنید به رفتارتان تغییراتی بدهید. اگر آرامش می‌خواهید، باید این آرامش را به طرف مقابلتان نیز بدهید. پس قبل از آنکه دیر شود دست به کار شوید. اخیراً حساس شده‌اید و با حرفی از کوره در می‌روید. بهتر است صبوری را با خودتان تمرین کنید. یکی از اعضای خانواده‌تان امروز با شما تماس می‌گیرد و خبر خوبی به شما می‌دهد که انتظارش را نداشته‌اید.

خرداد

ایده‌های زیادی در سرتان است اما نمی‌دانید آنها را چگونه مدیریت کنید، یادتان باشد تا همه چیز برایتان روشن و واضح نبود، قدمی برندارید؛ زیرا ممکن است که اواسط راه باز مسیر خود را گم کنید، آن وقت دیگر راه برگشتی هم نخواهید داشت. چند هفته دیگر زمان لازم است تا بتوانید همه چیز را تحت کنترل خود بگیرید. امروز هدیه ای از یکی از دوستانتان دریافت می‌کنید. 

تیر

سعی کنید امروز با تقدیر نجنگید. بگذارید سرنوشت شما را به هر کجا می‌خواهد ببرد، اگر احساس سنگینی می‌کنید، تمام افکار منفی و پیچیده را دور بریزید. شما می‌توانید انرژی‌های مثبت زیادی را از طبیعت اطرافتان جذب کنید. اخیراً موضوعی را برای خودتان بزرگ کرده‌اید و به آن حساس شده‌اید. اما این را بدانید سناریویی که برای خودتان ساخته اید، واقعیت ندارد.

مرداد

قلب شما پر از عشق است و این همان چیزی است که مدت‌ها به دنبالش بوده اید. اگرچه ابراز علاقه به عشق زندگی‌تان خوب است، اما سعی کنید از این کار در ملأعام یا در مقابل دوستانتان خودداری کنید، زیرا حسادت آنها را برمی‌انگیزید و ممکن است با حرف‌هایشان سد راهتان شوند. یکی از دوستانتان از شما کمک خواسته، مراقب باشید زیرا این کار حاشیه‌های زیادی دارد و ممکن است در نهایت شما را به دردسر بیاندازد.

شهریور

از اینکه می‌بینید اطرافیانتان چگونه از شما حمایت می‌کنند، حس خوبی دارید. اما جدا از حمایت آنها شما باید قوی باشید. اگر باور داشته باشید همه چیز درست خواهد شد، مطمئناً همه چیز بر وفق مرادتان پیش خواهد رفت. چشم‌هایتان را به دنیای اطرافتان باز کنید و محتاط‌تر قدم بردارید. شاید باز کردن درهای بسته برایتان به نظر دشوار آید، اما واقعیت این است که شما به راحتی از پس آنها بر خواهید آمد.

مهر

این روزها ذهنتان به شدت درگیر است، شاید به این دلیل که نمی‌توانید به احساس واقعی‌تان پی ببرید. اطرافیان‌تان شما را نصیحت می‌کنند اما متأسفانه نصیحت‌های آنها فقط شما را گیج‌تر کرده است. بهترین کاری که در حال حاضر می‌توانید انجام دهید، تنها ماندن است. شما فردی هستید که در محیط کار خیلی زود خسته می‌شوید، آیا تا به حال به دلیل آن فکر کرده اید؟

آبان

امروز روز پرمشغله‌ای پیش رو دارید. اگرچه به تمام آنها رسیدگی می‌کنید اما آنچه اهمیت دارد کیفیت انجام آنهاست. قدم اول مهم‌ترین چیز است که شما آن را به سادگی پشت سر خواهید گذاشت. بنابراین از فرصت‌هایتان استفاده کنید و تا اشتیاق و اراده لازم را دارید، دست از تلاش برندارید. اگر مجرد هستید، امروز روز فوق العاده ای است تا به فرد مورد علاقه‌تان نشان دهید دوستش دارید.

آذر

امروز همه جهان در شادی و عشق غرق اند، پس شما نیز عادت‌های معمولتان را دور بریزید و چون خورشید بدرخشید. به عنوان مثال آهنگ مورد علاقه تان را با صدای بلند فریاد بزنید و از اطرافیانتان نیز بخواهید شما را همراهی کنند. از زندگی‌تان یک اپرا بسازید و زیباترین موسیقی را سر دهید. شما توانایی‌های زیادی دارید و می‌توانید بدترین شرایط را به بهترین شکل تغییر دهید، اما گاهی کوتاهی می‌کنید. 

دی

این روزها تمام انرژی‌تان مصرف شده و نای انجام هیچ کار دیگری ندارید. حتی اگر در شرایط حساسی هستید، کمی دست نگه دارید و به خودتان استراحت دهید. کار شما آنقدر ارزش ندارد که سلامتی‌تان را به خاطرش به خطر بیندازید. گشت و گذار با یک دوست، حمام آب گرم یا شنا می‌تواند تنش را از شما دور کند. یکی از اعضای خانواده‌تان دچار مشکلی شده است و این موضوع ذهن شما را نیز درگیر کرده است.

بهمن

از ابراز افکار و احساساتتان به دیگران نهراسید. سعی کنید حرف‌های دیگران را هم بشنوید و از احساس آنها نیز آگاه شوید. این کار ارتباط شما را با دیگران عمیق‌تر می‌کند. زمانی که صحبت از عشق و عاشقی می‌شود، سعی کنید انعطاف پذیرتر باشید. فردی در نزدیکی شما چراغ سبز نشان داده است و این بدین معنی است که شرایط برای پا پیش گذاشتن مساعد است.

اسفند

امروز زمان خوبی است تا با دیگران، به خصوص افرادی که از حرف زدن با آنها هراسانید، قرار ملاقاتی بگذارید. در این شرایط، نگرانی‌هایتان کم شده و راحت‌تر می‌توانید حرف دلتان را بزنید. فقط یادتان باشد همان قدر که سخنگوی خوبی هستید، شنونده خوبی نیز باشید. در این شرایط کلاس‌های هنری می‌تواند برایتان مفید باشد، از این رو که می‌توانید آزادانه احساسات خود را بیان کنید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی